„Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie”

Miło nam poinformować, że wraz z początkiem roku akademickiego 2018/2019 rozpoczynamy kolejny etap rekrutacji do projektu: „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do studentów ostatniego semestru studiów inżynierskich.
Rekrutacja do projektu:od 01 październikka 2018

Co oferujemy w ramach projektu?
1. Badanie kompetencji, doradztwo zawodowe: określenie zainteresowań i predyspozycji zawodowych przy pomocy narzędzi diagnostycznych, wsparcie w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych oraz wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia.
2. Warsztaty i szkolenia z przedsiębiorczości: doradztwo w zakresie przedsiębiorczości - to cykl szkoleń i warsztatów z zakresu przedsiębiorczości mających na celu rozwijanie i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród uczestników projektu, zwiększenie aktywności zawodowej na rynku pracy, zakładanie działalności gospodarczej m.in. zgodnie z kierunkiem kształcenia.
3. Udział w spotkaniach z przedsiębiorcami w ramach Targów Pracy.
4. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej.

Dokumenty rekrutacyjne można wypełnić i złożyć bezpośrednio w Biurze Karier PWSZ w Krośnie lub wydrukować i donieść do AKB.

Dokumenty rekrutacyjne:

Regulamin Projektu

Formularz rekrutacyjny

Deklaracja uczestnictwa w Projekcie

Oświadczenie uczestnika Projektu

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.
Kontakt:
Akademickie Biuro Karier PWSZ w Krośnie
ul. Rynek 1, 38 – 400 Krosno
pokój 01
tel. 13 43 755 18
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zapraszamy uczestników projektu „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier PWSZ w Krośnie" do udziału w SYMULACJI ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ.

Weź udział w wyjątkowym spotkaniu, z profesjonalnym rekruterem – Anitą Szydło - Specjalistą ds. personalnych w firmie Eba sp. z o.o.

Zobacz jak wygląda prawdziwa rozmowa kwalifikacyjna, wejdź w rolę kandydata, daj sobie szansę na zadanie pytania rekruterowi. Zapytaj o jego opinię po rozmowie.

Zgłoś swój udział i prześlij CV do 5 czerwca na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 W ramach projektu pt.: „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie” nr POWR.03.01.00-00-B039/17 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w dniach 5 i 19 kwietnia 2018 roku odbyły się warsztaty z przedsiębiorczości pn. Źródła finansowania działalności gospodarczej. W szkoleniu udział wzieli uczestnicy projektu, studenci trzeciego roku studiów PWSZ w Krośnie.

Zajęcia przeprowadziła dr Liliana Mierzwińska. Tematyka warsztatów obejmowała kredyty i działalność funduszy pożyczkowych oraz funduszy poręczeń kredytowych, leasing, factoring, franczyza. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się również o możliwości finansowania rozwoju przedsiębiorstwa ze środków UE oraz o możliwościach wsparcia oferowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy.

 

 

W dniach 5 i 19 kwietnia 2018 roku w ramach projektu pt.: „Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie” nr POWR.03.01.00-00-B039/17 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój odbył się cykl szkoleń z przedsiębiorczości pn. Administracyjno-prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej. W warsztatach udział wzięli uczestnicy projektu, studenci trzeciego roku studiów PWSZ w Krośnie.

Zajęcia przeprowadziła dr Beata Ujda-Dyńka. Podczas warsztatów  uczestnicy projektu dowiedzieli się o formach organizacyjno-prawnych przedsiębiorstw, wymaganiach związanych z nazwą przedsiębiorstwa, zapoznali się również z procedurą rejestracyjną własnej działalności.

Warsztaty Administracyjno-prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej 5.04.2018

Warsztaty Administracyjno-prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej 19.04.2018

W ramach realizacji projektu pn. "Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie" w dniu 8 marca br. odbyły się pierwsze warsztaty z przedsiębiorczości.
Uczestnicy projektu udział wzięli w zajęciach pt. "Jak napisać biznesplan", prowadzonych przez dr Lilianę Mierzwińską. Kolejne spotkanie już 22 marca, serdecznie zapraszamy

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

1 

 4

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

money-logo

 

employear-logo-transparent

 

zielonalinia-logo-2013