SEGER Cutting Tools - lider w produkcji specjalistycznych narzędzi skrawających dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, zbrojeniowego, w związku z dalszym rozwojem
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Wiśniowa, k. Strzyżowa

Zakres obowiązków:
·porządzanie i realizacja harmonogramów przeglądów okresowych maszyn,
·organizację przeglądów i napraw maszyn,
·sporządzenie planu zakupów materiałów eksploatacyjnych i narzędzi wykorzystywanych w procesie produkcji,
·modernizacja i dostosowanie posiadanych maszyn do potrzeb bieżących i przyszłych,
·opiniowanie w zakresie wymagań i konfiguracji parametrów maszyn przed inwestycją w park maszynowy,
·przygotowanie budżetu rocznego na pokrycie kosztów zakupu materiałów eksploatacyjnych oraz związanych z utrzymaniem sprawności maszyn i raportowanie poniesionych kosztów,
·zarządzanie gospodarką narzędzi (ściernic), opracowanie harmonogramu dostaw w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
·utrzymanie nieruchomości i wyposażenia,
·współpraca z działem Produkcji.

Wymagania:
·znajomość budowy maszyn i zagadnień automatyki przemysłowej,
·doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
·wykształcenie techniczne na kierunkach: automatyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, elektronika (mile widziane wykształcenie wyższe),
·uprawnienia SEP grupa 1 (mile widziane),
·umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w formie instrukcji i schematów,
·komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie (będzie dodatkowym atutem),
·dyspozycyjność,
·umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywania powierzonych zadań,
·umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy:
·samodzielne stanowisko pracy z możliwością rozwoju,
·możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych (szkolenia specjalistyczne, udział w targach, nowo wdrażanych projektach produktowych),
·ciekawą pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
·miłą atmosferę pracy,
·atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
·pakiet socjalny (karty Multisport).

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie następujących klauzul w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. (Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia w przyszłości procesów rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadoma/świadom, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich Danych Osobowych. (Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury dla niniejszej rekrutacji.)

Pełną informację odnoście przetwarzania Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych znajdziesz na naszej stronie www.seger.net.pl zakładka kariera.

money-logo

employear-logo-transparent

zielonalinia-logo-2013