Zespół Naukowo-Leczniczy IWOLANG Sp. z o. o. zatrudni pielęgniarkę na etat.

Miejsce pracy: Iwonicz Zdrój

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

tel: 609 698 447

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS REKLAMY

Zakres obowiązków:
*planowanie, koordynowanie, weryfikowanie działań i kampanii reklamowych w zakresie reklam wielkopowierzchniowych,
*dbanie o prawidłowy stan techniczny istniejących reklam,
*przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
*aktywne pozyskiwanie nowych lokalizacji pod reklamy zewnętrzne.

Wymagania:
wykształcenie min średnie,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
wysoka kultura osobista
umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
zdolności negocjacyjne
gotowość do podjęcia pracy w delegacjach

Czytaj więcej: 12.08.2019 r. PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS REKLAMY

Krosglass S.A. jest jedynym producentem włókna szklanego w Polsce oraz wiodącym producentem mat szklanych, rowingów oraz tkanin rowingowych. W związku z rozwojem Naszej firmy oraz planowanym poszerzeniem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:
MŁODSZY INŻYNIER PROCESU
Miejsce pracy: Krosno

Główne zadania:
• Dobór i analiza zużycia materiałów, określanie norm zużycia materiałów
• Wprowadzanie zmian technologicznych oraz zamienników surowcowych w celu poprawy jakości wyrobów oraz obniżania kosztów wytworzenia
• Wdrażanie rozwiązań optymalizujących i podnoszących efektywność procesów technologicznych
• Standaryzowanie czynności produkcyjnych
• Kontrola procesu technologicznego
• Bieżąca współpraca z działem produkcji oraz działem jakości
• Raportowanie efektywności wdrażanych rozwiązań

Czytaj więcej: 9.08.2019 r. MŁODSZY INŻYNIER PROCESU

Krosglass S.A. jest producentem włókna szklanego oraz wiodącym producentem mat szklanych, rowingów oraz tkanin rowingowych.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Mistrz Produkcji

Główne zadania i odpowiedzialności:
• Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym.
• Kontrolowanie i koordynowanie kolejnych etapów procesu produkcji w celu zapewnienia optymalizacji kosztowej, nieprzerwanego przebiegu procesów o ustalonych parametrach zapewnienia odpowiednich standardów jakościowych produktów.
• Sprawowanie nadzoru nad prawidłową obsługą instalacji i ciągów technologicznych przez podległych pracowników.
• Koordynowanie, monitorowanie i kontrolowanie pracy urządzeń technologicznych, pomocniczych, systemów ppoż. i bezpieczeństwa.
• Reagowanie na pojawiające się zaburzenia technologiczne oraz sytuacje awaryjne.
• Zapewnienie dbałości o instalacje i ciągi technologiczne, ustalanie planów napraw, zgłaszanie usterek do służb utrzymania ruchu oraz rozwiązywanie problemów powstających w instalacjach i ciągach technologicznych.
• Planowanie, delegowanie i rozliczanie zadań podległych pracowników.
• Rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej.
• Nadzór nad przestrzeganiem procedur.

Czytaj więcej: 9.08.2019 r. Mistrz Produkcji

Praca dla Inżyniera (kierunek Budownictwo)

W związku z rozpoczęciem prac budowlanych na ternie Krosna, firma TEXOM Sp. z o.o. zatrudni absolwenta kierunku Budownictwo.

TEXOM Sp. z o.o. Al. Pokoju 1, 31-548 Kraków

www.texom.pl

money-logo

employear-logo-transparent

zielonalinia-logo-2013