Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 57 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Specjalista ds. e-commerce (Magento)
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
• Rozwijanie platformy e-commerce
• Integracja z systemami zewnętrznymi
• Zarządzanie contentem produktowym w sklepie internetowym

Czytaj więcej: 19.05.2020 r. Specjalista ds. e-commerce

MERKURY MARKET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., działająca w branży materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
miejsce pracy: Krosno
Oczekiwania wobec kandydatów:
-wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub handlowe
(mile widziani są tegoroczni absolwenci)
-umiejętność analitycznego myślenia i syntezowania danych
-dobra organizacja pracy oraz samodzielności w działaniu
-gotowość do długotrwałej współpracy z pracodawcą, który stworzy możliwość rozwoju kompetencji i awansu

Czytaj więcej: 19.05.2020 r. SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Firma Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której wchodzą 57 obiekty handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO
(miejsce pracy Krosno ul. Bieszczadzka 31)

Obowiązki:
-stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu,
-dodawanie i aktualizacja produktów, tworzenie opisów i grafiki,
-przygotowywanie i realizacja zamówień,
-monitorowanie i analiza potrzeb rynku.

Czytaj więcej: 19.05.2020 r. PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.

na stanowisko: Controller Produkcji w Nowy Styl

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w międzynarodowej firmie w kontekście działu controllingu
  • udział w przygotowaniu budżetu zakładu produkcyjnego
  • przygotowywanie analiz i raportów z obszaru controllingu produkcji
  • autonomiczne zadania gdzie możesz wykorzystać i rozwijać swój
  • analityczny sposób myślenia
  • przestrzeń na inicjatywę i kreatywność w proponowaniu nowych rozwiązań
  • budżet szkoleniowy, który zapewni Ci rozwój kompetencji interpersonalnych oraz specjalistycznych
  • benefity takie jak: karta multisport, dofinansowanie do nauki języka obcego, kolonie dla dzieci pracowników, wyjazdy integracyjne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń i świadczeń socjalnych

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • znasz język niemiecki lub francuski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • posiadasz ogólną wiedzę ekonomiczną
  • MS Office nie jest dla Ciebie tajemnicą
  • jesteś osobą systematyczną, terminową i rzetelną, która lubi pracować zespołowo
  • jesteś aktywnym kierowcą z prawem jazdy kat. B

money-logo

employear-logo-transparent

zielonalinia-logo-2013