PROWADZISZ ALBO ZAMIERZASZ PROWADZIĆ WŁASNĄ FIRMĘ?

ABC Przedsiębiorczości w Krośnie

Trwają zapisy na kolejną edycję bezpłatnych zajęć ABC Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.Dwudniowe warsztaty odbędą się 12 i 13 czerwca 2019 roku w krośnieńskiej siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Uczestnicy dowiedzą się

 • jak założyć i prowadzić własną firmę
 • co zrobić, żeby korzystając z nowoczesnych narzędzi komunikacji skutecznie dotrzeć przez Internet do potencjalnych klientów w Polsce oraz zaistnieć na rynkach zagranicznych
 • jak właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów.

Zajęcia w nowej edycji poprowadzą:

 • Maciej Chrzanowski - broker innowacji, nauczyciel akademicki i przedsiębiorca
 • Damian Nowak - trener marketingu, doradca i lokalny lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje
 • doradca zawodowy Centrum.
 •  

  Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat.
  Zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o kontakt do 10 czerwca 2019 roku pod nr tel. 13 4364917 lub osobiście w siedzibie Centrum przy ulicy Lewakowskiego 27b w Krośnie.
  Liczba miejsc ograniczona.
  Początek warsztatów w środę 12 czerwca br. o godzinie 9:00.

   

  Zapraszamy do Krosna, do Oddziału Zamiejscowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie Krosno, ul. Lewakowskiego 27b  

   

   

   

   

   

   

   

  Serdecznie zapraszamy naszych studentów oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. Dzień Osób z Niepełnosprawnością "Żyj aktywnie", promującym aktywność społeczną i zawodową osób dotkniętych niepełnosprawnością.

  Dzień Osób z Niepełnosprawnością "Żyj aktywnie" odbędzie się 22 maja 2019 roku, w godz. 10.00 - 12.45 w sali nr 2, przy ul. Kazimierza Wielkiego 6.

  W ramach wydarzenia zapraszamy na ciekawe prelekcje, spotkania, porady ekspertów na stoiskach informacyjnych oraz wystawę prac artystycznych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

   

   

  Zapraszamy studentów oraz absolwentów poszukujących pracy do udziału niecodziennym wydarzeniu!!!

  Projekt WYSTARTUJ Z NAMI jest imprezą, która polega na tym, że w określonym dniu (16 kwietnia 2019 r. ) i określonym miejscu (Mechanik Krosno) poszukujący pracę mogą spotkać się z ofertami konkretnej pracy oferowane przez konkretne firmy.

  Jeśli ktoś jest poszukującym pracę, obecnym uczniem szkoły średniej Krosna, powiatu lub regionu krośnieńskiego, absolwentem szkoły średniej, studentem uczelni wyższej, absolwentem uczelni wyższej i chce mądrze zaplanować swoją karierę zawodowy, chce wystartować z nami... zapraszamy bo konkretne oferty pracy już czekają w Mechaniku, a ich wybór odbędzie się 16 kwietnia 2019 r.

  Bliższe informacje są zamieszczane na stronie internetowej : www.wystartujznami.nakiedy.pl

  Jak też sukcesywnie będą zamieszczane na stronie : www.zsp3.krosno.pl   

  Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy w PWSZ w Krośnie, które odbędą się w dniu 22 marca 2019 roku w Kampusie techniczno-sportowym przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 20 /hala sportowa/.
  Zgłoszenia na Targi dokonać można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do dnia 15 marca 2019 roku pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Wystawców biorących udział w Targach obowiązuje Regulamin. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Karier PWSZ w Krośnie tel. 13 43 755 18.

  Regulamin Targów Pracy

  Formularz zgłoszeniowy

  Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Targów Pracy PWSZ w Krośnie.

  Procter & Gamble zaprasza studentki do wzięcia udziału w Future Female Leader in Product Supply w Warszawie w Fabryce Pampers.
  Dwudniowe spotkanie odbędzie się 17-18 stycznia 2019 - start o godz. 9:00.

  Organizatorem spotkania jest Procter & Gamble.

  Informacje szczegółowe

  ABC Przedsiębiorczości w Krośnie
  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
  ul. Lewakowskiego 27B, Krosno
  Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi zapisy na bezpłatne dwudniowe zajęcia warsztatowe „ABC Przedsiębiorczości", dotyczące zakładania działalności gospodarczej. Warsztaty poprowadzi Maciej Chrzanowski, ekonomista praktyk i nauczyciel akademicki w Katedrze Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności Politechniki Rzeszowskiej oraz doradca zawodowy WUP.
  Uczestnicy zajęć zdobędą praktyczną wiedzę nt. zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, potwierdzoną certyfikatem udziału w szkoleniu. Program obejmuje również informacje o modelowych cechach przedsiębiorcy i określenie poziomu kompetencji menedżerskich .
  Ważną częścią porady są podstawy rachunkowości oraz opracowanie (i możliwość konsultacji) własnego biznesplanu.

  Do udziału w zajęciach „ABC Przedsiębiorczości" zapraszamy wszystkie dorosłe osoby, zainteresowane zagadnieniami dot. założenia działalności gospodarczej, w tym bezrobotnych i poszukujących pracy, studentów i absolwentów szkół i uczelni wyższych.

  Zajęcia odbędą się w dniach 29-30 listopada 2018 r. w krośnieńskiej siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Lewakowskiego 27B.

  Zainteresowanych udziałem w warsztatach „ABC Przedsiębiorczości" prosimy o kontakt do dnia 28 listopada br. pod nr tel. 13 4364917 lub osobiście w siedzibie Centrum przy ulicy Lewakowskiego 27b w Krośnie.

  ABC Przedsiębiorczości

  1.Pojęcie i istota przedsiębiorczości
  2.Formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej
  3.Podatki w firmie
  4.Sposoby finansowania biznesu
  5.Modelowanie biznesowe i biznesplan
  6.Marketing dźwignią handlu
  7.Internetowe narzędzia wsparcia biznesu

   

  W dniu 7 czerwca br. uczestnicy projektu "Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier PWSZ w Krośnie" mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu z profesjonalnym rekruterem, panią Anita Szydło – specjalistą ds. personalnych w firmie Eba sp. z o.o.


  Studenci mogli aplikować na jedno z dwóch stanowisk: Asystent Działu Zakupów lub Asystent Działu Logistyki i Magazynu a następnie spróbować swoich sił w rozmowie kwalifikacyjnej.
  Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej to wyjątkowa oferta dla przyszłych absolwentów, pozwalająca na lepsze przygotowanie do tego, co może w trakcie takiego spotkania się wydarzyć, jakie pytania mogą paść z ust pracodawcy i jak sobie radzić w trudnych sytuacjach.

   

   

   

  W dniu 23 marca 2018 roku w Kampusie Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie odbyły się Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier PWSZ w Krośnie oraz Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie, CEiPM OHP w Krośnie w ramach projektu pn. "Zaplanuj swoją przyszłość z Akademickim Biurem Karier w PWSZ w Krośnie" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Tegoroczna edycja Targów zgromadziła ponad czterdziestu wystawców, w tym największe firmy z naszego regionu i około tysiąca uczestników, absolwentów i studentów PWSZ w Krośnie, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób poszukujących pracy.

  Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna oraz prof. dr hab. Grzegorz Przebinda, Rektor PWSZ w Krośnie.

  Kilkadziesiąt ofert pracy, praktyk i staży, warsztaty oraz wykłady to bogata oferta, która przygotowana została dla zwiedzających Targi. Uczestnicy warsztatów mogli dowiedzieć się więcej o rekrutacji prowadzonej w Grupie Nowy Styl oraz o możliwościach rekrutacyjnych do Straży Granicznej. Doradcy zawodowi i pracodawcy przeprowadzili szkolenia pn."Kapitał Kariery" we współpracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie Oddział Zamiejscowy w Krośnie, "Jak kształtować swoją ścieżkę zawodową? Twój nowy styl w poszukiwaniu pracy" we współpracy z Grupą Nowy Styl, "Student na wolnym rynku pracy" we współpracy z Krośnieńskim Zrzeszeniem Kupców, Przedsiębiorców i Gastronomików w Krośnie.

  Osoby odwiedzające Targi miały możliwość uzyskania informacji od pracowników ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy, PUP oraz WUP CIiPKZ w Krośnie nt. działalności gospodarczej, zawierania umów o pracę oraz jak napisać CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

  Głównym celem Targów jest pomoc młodzieży w wejściu na rynek pracy, w poszukiwaniu zatrudnienia wraz z możliwością bezpośredniego znalezienia pracy. Udział w warsztatach tematycznych był dla uczestników okazją do doskonalenia umiejętności poruszania się po współczesnym rynku pracy. Ich uczestnicy dowiedzieli się o potrzebie kształcenia przez całe życie oraz o konieczności szybkiego przekwalifikowania się, zgodnie ze zmieniającym się zapotrzebowaniem współczesnego rynku pracy.

  Targi Pracy z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród odwiedzających, jak i pracodawców, co wskazuje na potrzebę ich organizacji.

   Galeria zdjęć

  Galeria zdjęć ze szkoleń organizowanych w ramach Targów Pracy

  Oferta dla Pracodawców
  Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Targach Pracy w PWSZ w Krośnie, które odbędą się w dniu 23 marca 2018 r. w Kampusie techniczno-sportowym przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 20 /hala sportowa/.
  Aby dokonać zgłoszenia na Targi należy skontaktować się z Biurem Karier PWSZ w Krośnie tel. 13 43 755 18 lub mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Prześlemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące wzięcia udziału w targach oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać w terminie do 16 marca 2018 roku.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

   

   

   

  Serdecznie zapraszamy studentów oraz absolwentów PWSZ w Krośnie na spotkanie z pracownikami wydziału Kadr i Szkolenia Straży Granicznej pn. Praca w służbach przygotowawczych w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej.

   

   

  Konkurs Akademii Dietetyki
  „Nowe trendy w dietetyce – II edycja"
  Akademia Dietetyki ogłasza kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu na najciekawszy artykuł popularnonaukowy. Zadaniem konkursu jest napisanie oryginalnego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki lub nauk o żywieniu na temat dowolnie wybrany przez autora, ale dotyczący nowości ze świata dietetyki.
  Celem konkursu jest umożliwienie rozwoju młodym specjalistom oraz zdobycie cennego zawodowego doświadczenia. Co więcej, konkurs zachęca studentów i absolwentów do kształcenia się w obszarze pisania prac poglądowych opartych na publikacjach naukowych.


  Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów i absolwentów II stopnia oraz absolwentów I stopnia studiów na kierunku: dietetyka, technologia żywności, biotechnologia i innych kierunków pokrewnych.
  Zgłoszenia do konkursu można przesyłać już od 10 listopada 2017 r. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i skanem dyplomu można nadsyłać do 10 stycznia 2018 r.
  Do konkursu będą przyjmowane prace napisane w języku polskim, o objętości 4500 – 6000 znaków (bez spacji). Artykuły muszą być napisane zgodnie z zasadami tworzenia prac poglądowych. Każdy tekst musi posiadać bibliografię, natomiast może zawierać tabele, wykresy, schematy.
  Prace konkursowe proszę przesyłać na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Autorzy najlepszych i najciekawszych artykułów zostaną nagrodzeni płatnym stażem organizowanym przez Akademię Dietetyki. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www.akademiadietetyki.pl.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami i regulaminem konkursu, dostępnymi na stronie internetowej Akademii Dietetyki www.akademiadietetyki.pl.

  Biuro Karier PWSZ w Krośnie oraz Zakład Towaroznawstwa zapraszają do udziału w spotkaniu "Między nauką a praktyką". W tym roku gościmy Pana Daniela Dobosza, właściciela Sogno Cafe, który poprowadzi warsztaty pn. "Zostań baristą we własnej kuchni". Wśród uczestników spotkania rozlosowane zostaną bony do kawiarni na wybraną kawę. Serdecznie zapraszamy

  podkarpackie

   15

   

  3

   

  12 

  5

  neuvoo-1 


  interviewme
  7

  1 

   4

  a0001


  lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


  ohp logo big

   

  10

    

  money-logo

   

  employear-logo-transparent

   

  zielonalinia-logo-2013