Zapraszamy do udziału w szkoleniach, warsztatach, konsultacjach i spotkaniach w całej Polsce. To wszystko online! W  dniach od 25 do 29 maja.

Sprawdź harmonogram na www.graokariere.wordpress.com  Codziennie pojawiają się informacje o nowych wydarzeniach online organizowanych przez Biura Karier z całej Polski!

 

„Gra o Karierę” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier wśród studentów. W ramach projektu Biura Karier w całej Polsce organizują: warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie”. W wydarzeniach mogą brać udział studenci z całego kraju. W tym roku projekt organizowany jest po raz trzeci!

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach!

 

 

W obecnej rzeczywistości zachownie równowagi między codziennymi obowiązkami, a życiem prywatnym nie jest łatwe. O tym jak sobie poradzić przeczytasz w ciekawym artykule Praca.pl

WORK-LIFE BALANCE I HOME OFFICE – JAK ZACHOWAĆ RÓWNOWAGĘ?

Miejsce pracy, stałe godziny, czy przerwy w pracy – to jedne z głównych elementów stworzenia odpowiedniego środowiska pracy zdalnej. O tym, jak zachować równowagę między, jakie daje ta technologia przeczytaj w artykule Praca.pl:

https://www.praca.pl/poradniki/rynek-pracy/work-life-balance-i-home-office-jak-zachowac-rownowage_pr-4706.html?utm_source=www&utm_medium=biura_karier&utm_campaign=Pracapl2020&utm_term=04

Redakcja Praca.pl

 

W związku z zaistniałą sytuacją VII Targi Pracy w PWSZ w Krośnie zaplanowane na dzień 27 marca 2020 roku zostały odwołane.

Targi odbędą się w październiku 2020 roku.

W związku z zaistniałą sytuacją VII Targi Pracy w PWSZ w Krośnie zaplanowane na dzień 27 marca 2020 roku zostały odwołane.

Targi odbędą się w październiku 2020 roku.

 

W dniu 27 marca 2020 roku w Kampusie Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie odbędą się VII Targi Pracy PWSZ w Krośnie.
Tegoroczne Targi po raz pierwszy objęte zostały honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Pana Władysława Ortyla.
Jak co roku, Targi organizowane są przez Biuro Karier PWSZ w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie prof. dr hab. Grzegorz Przebinda.
Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców i tych lokalnych, jak i międzynarodowych, oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem firmy i pozostawienia swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy.
W ramach Targów odbędzie się także Seminarium branżowe pn. Nowoczesne technologie
w Przemyśle 4.0.

Oferty pracy, praktyk i staży, warsztaty, wykłady, prezentacje studenckich kół naukowych to oferta, która została przygotowana dla odwiedzających Targi.
Zapraszamy!!!

 

 

W związku z zaistniałą sytuacją VII Targi Pracy w PWSZ w Krośnie zaplanowane na dzień 27 marca 2020 roku zostały odwołane.

Targi odbędą się w październiku 2020 roku.

 

 

Oferta dla Pracodawców


Zapraszamy do udziału w VII Targach Pracy w PWSZ w Krośnie, które odbędą się w dniu 27 marca 2020 r. w Kampusie techniczno-sportowym przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 20 /hala sportowa/. Aby dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem VII Targów Pracy oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 15 marca 2020 roku lub skontaktować się z Biurem Karier PWSZ w Krośnie tel. 13 43 755 18.

 

 

Zapraszamy studentów oraz absolwentów do udziału w bezpłatnych warsztatach rozwijających kreatywność.

Nie zwlekaj zapisz się już dzisiaj, liczba miejsc ograniczona!!!

Bezpłatne warsztaty rozwijające kreatywność – 8 stycznia 2020 r. w Krośnie.

Zapraszamy do udziału w programie „Projektanci Innowacji PFR", czyli warsztatach design thinking.

Warsztaty odbędą się 8 stycznia 2020 r. w godzinach 9:00 – 17:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie, ul. Kazimierza Wielkiego 6, sala nr 25.

Organizatorami wydarzenia są Google, Polski Fundusz Rozwoju, Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o. we współpracy z Miastem Krosnem i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. S. Pigonia w Krośnie.
Podczas warsztatów wykwalifikowani trenerzy będą uczyć kreatywnego myślenia i tworzenia innowacyjnych pomysłów. Program ma wspierać rozwój ekosystemu innowacji w naszym kraju poprzez kształtowanie i rozwijanie umiejętności miękkich, szczególnie wśród osób zainteresowanych kreatywnym myśleniem. Umiejętność ta jest kompetencją przyszłości oraz niezbędną składową rozwoju wielu środowisk, w tym młodych osób, które jeszcze się uczą lub właśnie wchodzą na rynek pracy oraz osób doświadczonych, które już pracują w swoim zawodzie.
Projektanci Innowacji PFR - dla kogo jest ten program?
Głównymi kryteriami uczestnictwa są chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.
Na warsztatach będzie można m.in. zapoznać się z metodą design thinking. Jak tłumaczą organizatorzy jest to usystematyzowany proces rozwoju pomysłu od początkowej idei do stworzenia prototypu.

Trenerzy pokażą jak zidentyfikować realne problemy użytkowników, tworzyć radykalnie innowacyjne rozwiązania i testować stworzone koncepcje produktów i usług. Google chce w ten sposób nie tylko dzielić się doświadczeniem i metodami stosowanymi w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i technologii, ale również pokazać jak w praktyce wykorzystać tę metodykę.
- Warsztaty są jednym z działań, którymi wspieramy młodych, przedsiębiorczych mieszkańców naszego miasta – informuje dr Tomasz Soliński, zastępca prezydenta Krosna. - Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych. Szczególne zaproszenie kieruję do studentów, osób startujących w biznesie i takich, które myślą o założeniu własnej działalności.
Liczba miejsc jest ograniczona, zapisz się już dziś!
Link do rejestracji:
https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pci-krosno-0801/
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to, nad czym chcesz pracować. Na tej podstawie zostaną wybrani uczestnicy.
"Efektem warsztatów ma być nie tylko zdobycie umiejętności kreatywnego myślenia. Mają one przede wszystkim pozwolić na tworzenie być może wielkich polskich wynalazków na skalę światową" – dodaje dyrektor zarządzająca Google Polska Agnieszka Hryniewicz-Bieniek.

 

WyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO!

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie.

Do wygrania jest 3-miesięczny płatny staż stacjonarny (we Wrocławiu lub Wałbrzychu) albo online. Zwycięzcy sami zadecydują o formie odbycia stażu oraz wybiorą dział, w którym chcą zdobywać doświadczenie zawodowe. Otrzymają też wynagrodzenie w wysokości 3000 zł oraz szansę na stałe zatrudnienie.

Żeby wygrać, należy:

 • przygotować pracę konkursową pt. "Moja wizja Google za 50 lat",

 • wejść na stronę organizatora, kliknąć w znak /Konkurs Staż/ i odpowiedzieć na 6 pytań sprawdzających umiejętności googlowania,

 • przesłać odpowiedzi wraz z pracą konkursową, korzystając z gotowego formularza.

Czas trwania konkursu: 15.10 – 15.12.2019 r.

Wyłonienie Zwycięzców: 06.01.2020 r.

Regulamin konkursu: https://afterweb.pl/regulamin-konkursu-wygoogluj-sobie-staz.pdf

 

 

 

 

PROWADZISZ ALBO ZAMIERZASZ PROWADZIĆ WŁASNĄ FIRMĘ?

ABC Przedsiębiorczości w Krośnie

Trwają zapisy na kolejną edycję bezpłatnych zajęć ABC Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.Dwudniowe warsztaty odbędą się 12 i 13 czerwca 2019 roku w krośnieńskiej siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Uczestnicy dowiedzą się

 • jak założyć i prowadzić własną firmę
 • co zrobić, żeby korzystając z nowoczesnych narzędzi komunikacji skutecznie dotrzeć przez Internet do potencjalnych klientów w Polsce oraz zaistnieć na rynkach zagranicznych
 • jak właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów.

Zajęcia w nowej edycji poprowadzą:

 • Maciej Chrzanowski - broker innowacji, nauczyciel akademicki i przedsiębiorca
 • Damian Nowak - trener marketingu, doradca i lokalny lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje
 • doradca zawodowy Centrum.
 •  

  Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat.
  Zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o kontakt do 10 czerwca 2019 roku pod nr tel. 13 4364917 lub osobiście w siedzibie Centrum przy ulicy Lewakowskiego 27b w Krośnie.
  Liczba miejsc ograniczona.
  Początek warsztatów w środę 12 czerwca br. o godzinie 9:00.

   

  Zapraszamy do Krosna, do Oddziału Zamiejscowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie Krosno, ul. Lewakowskiego 27b  

   

   

   

   

   

   

   

  Serdecznie zapraszamy naszych studentów oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. Dzień Osób z Niepełnosprawnością "Żyj aktywnie", promującym aktywność społeczną i zawodową osób dotkniętych niepełnosprawnością.

  Dzień Osób z Niepełnosprawnością "Żyj aktywnie" odbędzie się 22 maja 2019 roku, w godz. 10.00 - 12.45 w sali nr 2, przy ul. Kazimierza Wielkiego 6.

  W ramach wydarzenia zapraszamy na ciekawe prelekcje, spotkania, porady ekspertów na stoiskach informacyjnych oraz wystawę prac artystycznych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

   

   

  Zapraszamy studentów oraz absolwentów poszukujących pracy do udziału niecodziennym wydarzeniu!!!

  Projekt WYSTARTUJ Z NAMI jest imprezą, która polega na tym, że w określonym dniu (16 kwietnia 2019 r. ) i określonym miejscu (Mechanik Krosno) poszukujący pracę mogą spotkać się z ofertami konkretnej pracy oferowane przez konkretne firmy.

  Jeśli ktoś jest poszukującym pracę, obecnym uczniem szkoły średniej Krosna, powiatu lub regionu krośnieńskiego, absolwentem szkoły średniej, studentem uczelni wyższej, absolwentem uczelni wyższej i chce mądrze zaplanować swoją karierę zawodowy, chce wystartować z nami... zapraszamy bo konkretne oferty pracy już czekają w Mechaniku, a ich wybór odbędzie się 16 kwietnia 2019 r.

  Bliższe informacje są zamieszczane na stronie internetowej : www.wystartujznami.nakiedy.pl

  Jak też sukcesywnie będą zamieszczane na stronie : www.zsp3.krosno.pl   

  Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy w PWSZ w Krośnie, które odbędą się w dniu 22 marca 2019 roku w Kampusie techniczno-sportowym przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 20 /hala sportowa/.
  Zgłoszenia na Targi dokonać można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do dnia 15 marca 2019 roku pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Wystawców biorących udział w Targach obowiązuje Regulamin. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Karier PWSZ w Krośnie tel. 13 43 755 18.

  Regulamin Targów Pracy

  Formularz zgłoszeniowy

  Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Targów Pracy PWSZ w Krośnie.

  Procter & Gamble zaprasza studentki do wzięcia udziału w Future Female Leader in Product Supply w Warszawie w Fabryce Pampers.
  Dwudniowe spotkanie odbędzie się 17-18 stycznia 2019 - start o godz. 9:00.

  Organizatorem spotkania jest Procter & Gamble.

  Informacje szczegółowe

  ABC Przedsiębiorczości w Krośnie
  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
  ul. Lewakowskiego 27B, Krosno
  Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi zapisy na bezpłatne dwudniowe zajęcia warsztatowe „ABC Przedsiębiorczości", dotyczące zakładania działalności gospodarczej. Warsztaty poprowadzi Maciej Chrzanowski, ekonomista praktyk i nauczyciel akademicki w Katedrze Przedsiębiorczości, Zarządzania i Ekoinnowacyjności Politechniki Rzeszowskiej oraz doradca zawodowy WUP.
  Uczestnicy zajęć zdobędą praktyczną wiedzę nt. zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, potwierdzoną certyfikatem udziału w szkoleniu. Program obejmuje również informacje o modelowych cechach przedsiębiorcy i określenie poziomu kompetencji menedżerskich .
  Ważną częścią porady są podstawy rachunkowości oraz opracowanie (i możliwość konsultacji) własnego biznesplanu.

  Do udziału w zajęciach „ABC Przedsiębiorczości" zapraszamy wszystkie dorosłe osoby, zainteresowane zagadnieniami dot. założenia działalności gospodarczej, w tym bezrobotnych i poszukujących pracy, studentów i absolwentów szkół i uczelni wyższych.

  Zajęcia odbędą się w dniach 29-30 listopada 2018 r. w krośnieńskiej siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy ul. Lewakowskiego 27B.

  Zainteresowanych udziałem w warsztatach „ABC Przedsiębiorczości" prosimy o kontakt do dnia 28 listopada br. pod nr tel. 13 4364917 lub osobiście w siedzibie Centrum przy ulicy Lewakowskiego 27b w Krośnie.

  ABC Przedsiębiorczości

  1.Pojęcie i istota przedsiębiorczości
  2.Formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej
  3.Podatki w firmie
  4.Sposoby finansowania biznesu
  5.Modelowanie biznesowe i biznesplan
  6.Marketing dźwignią handlu
  7.Internetowe narzędzia wsparcia biznesu

   

  podkarpackie

   15

   

  3

   

  12 

  5

  neuvoo-1 


  interviewme
  7

  1 

   4

  a0001


  lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


  ohp logo big

   

  10

    

  money-logo

   

  employear-logo-transparent

   

  zielonalinia-logo-2013