Strony internetowe z aktualnymi ofertami pracy, staży oraz praktyk.

 

http://www.psz.praca.gov.pl/

Strona zawiera wykaz wszystkich firm posiadających aktualne upoważnienie Ministerstwa Gospodarki i Pracy do kierowania obywateli polskich do pracy poza granicami Polski oraz aktualne oferty pracy za granicą.

 

http://www.praca-podkarpackie.pl/

Podkarpacki Portal Pracy - ogólnodostępny portal internetowy przedstawiający informacje dotyczące podkarpackiego rynku pracy.

 

http://www.publiczni.pl/

 W zakładce "Praca dla urzędnika" serwis bezpłatnie udostępnia informacje o naborze na stanowiska urzędnicze w administracji.

 

http://www.eures-jobs.com/

Strona zawiera informacje o ofertach pracy zgłoszonych do sieci EURES.

 

http://www.ploteus.net

Europejski informator dla studentów zainteresowanych nauką, praktyką i pracą w krajach Unii Europejskiej.

 

www.interviewme.pl

InterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy.

Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować sie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyszukiwarki ofert pracy. Wyszukiwarka jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Nie zawiera żadnych odnośników do treści komercyjnych.

 https://interviewme.pl/oferty-pracy

 

 

 

 

http://pl.jooble.org/

Krótka informacja o naszym portalu -Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. Wpisując zapytanie do wyszukiwarki ofert, otrzymasz linki najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom, a więc oferty z ponad 220 stron pracy w Polsce. Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał Twój czas i starania: żeby wpisując jedno zapytanie, znalazłeś pracę, pasującą w 100 procent Twoim wymaganiom.

 

Nasza strona jest wyszukiwarką, dzięki której studenci/absolwenci mogą bardzo szybko i w prosty sposób znaleźć pracę.

http://pl.jobsora.com/

 

http://www.jobstoday.be

Strona zawiera informacje na temat staży zawodowych i pracy dla studentów.

 

http://neuvoo.pl

Sprawdź neuvoo.pl - miejsce w sieci, w którym zbierane są wszystkie, co do jednej, oferty pracy dostępne w Internecie. Znalezienie pracy marzeń do łatwych zadań nie należy, ale na pewno łatwiej jest się za to zabrać, mając przed sobą gigantyczny katalog pełen możliwości. Neuvoo.pl to kanadyjski startup, który otworzył polską wersję swojego agregatora ofert pracy pod koniec ubiegłego roku. Pomysł jest prosty: specjalnie napisany program przeszukuje sieć pod kątem ogłoszeń na temat wolnych miejsc pracy, a później wyświetla je na stronie http://neuvoo.pl
A więc Neuvoo to google w kategorii ofert pracy - i to tu znajdziesz w jednym miejscu wszystkie ogłoszenia i oferty, jakie aktualnie dostępne w Polsce.

 

http://www.monsterpolska.pl

Praca, oferty pracy w Polsce i za granicą. Dodaj swoje CV i znajdź wymarzoną pracę, wykorzystaj zasoby Monster do napisania CV i listu motywacyjnego.

Szukasz pracy ? Ponad 40 międzynarodowych wyszukiwarek ofert pracy należących do Monster pomoże Ci znaleźć pracę na całym świecie.

 

 

http://baseconnect.org/

Platforma społecznościowa dla studentów i absolwentów

 

www.najlepszapraca.pl 

Największy w Polsce katalog bezpłatnych ogłoszeń o pracę dla wszystkich poszukujących zatrudnienia

 

http://www.praca.pl/

Portal PRACA.PL jest internetowym portalem ogłoszeń o pracę.

 

 

http://www.praktyki.edu.pl/

 

Dynamicznie rozwijający sie portal praktyk i staży, którego głównym celem jest pomoc studentom i absolwentom uczelni wyższych w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy.

 

http://www.eurostudent.pl/

Eurostudent.pl to codziennie aktualizowany portal studencki, założony w 2001 roku przez Feniks Media Group (www.feniksmedia.pl), wydawcę m.in. czasopisma dla studentów „Eurostudent”. Portal dostarcza studentom aktualnych informacji i porad dotyczących życia studenckiego oraz zawodowego. W ramach portalu eurostudent.pl działają także serwisy: Języki obce (www.jezyki.eurostudent.pl) oraz  specjalny vortal poświęcony praktykom, stażom i pracy (www.praktyki.eurostudent.pl). Polecamy także dział Konkursy, dzięki któremu każdy użytkownik ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody oraz newsletter, dający studentom szansę bycia na bieżąco z nowościami. 

 

http://www.kariera.pl/


Kariera.pl to portal tworzony przez społeczność internetową, opierający się na interaktywnym budowaniu zawartości przez użytkowników. Umożliwiający nawiązywanie kontaktów, wymiany zdań i opinii oraz ocen pomiędzy osobami szukającymi swojej szansy zawodowej (kandydatami -pracownikami) a pracodawcami.

 

http://ksservice.pl/

KS Service jest dynamicznie rozwijającą się Agencją zatrudnienia. Od 2006 roku rekrutuje pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajduje pracę absolwentom,
studentom oraz bezrobotnym. Agencja pracy tymczasowej KS Service ma swoje oddziały w całej Polsce, a centrala znajduje się w Szczecinie.

 

http://szukampracy.pl/

Wspólnie z firmami rekrutacyjnymi tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali ogłoszeń pracy w Polsce.

 

 

 

Adresy stron internetowych zajmujących się pośrednictwem pracy

 

www.strefapracy.eu

www.abcpraca.pl

www.careerjet.pl

www.hrc.pl

www.hrk.pl

www.infopraca.pl

www.itcpraca.pl

www.jobland.pl

www.jobpilot.pl

www.jobs.pl

www.money.pl

www.praca.pl

www.praca.gazeta.pl

www.praca.interia.pl

www.praca.onet.pl

www.praca.wp.pl

www.pracadlaksiegowych.pl

www.pracodawca.com

www.pracuj.pl

www.runtimepolska.pl

www.adzuna.pl/pl

Adresy stron internetowych zajmujących się poradnictwem na rynku pracy

 

http://www.bezrobocie.org.pl/

http://www.bezrobocie.net/

http://www.psz.praca.gov.pl/

 

Baza danych firm zajmujących się pośrednictwem pracy

www.kraz.praca.gov.pl

 

 

 

 

 

 


 

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

6

1 

 4

8

 

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

14

 2

 

money-logo

 

MONSTER WORLDMARK