Firma BETA active Elisabeth Sobiech jest pośrednikiem pracy branży medycznej na terenie Niemiec.
Działamy prężnie od ponad 8 lat. Mamy duże doświadczenie i powód do dumy, gdyż udało się nam uznać dyplom ponad 500 pielęgniarkom a znaleźć pracę jeszcze większej liczbie zainteresowanych.

Podkreślamy, nasza usługa dla pracownika jest nieodpłatna.

Pielęgniarkom i pielęgniarzom, którzy zechcą podjąć pracę na terenie Niemiec gwarantujemy podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach i z pełnym pakietem socjalnym.

Przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu. Służymy szczegółowymi informacjami na temat tych ofert pracy, rozmawiamy po polsku.

INTENSYWNA TERAPIA LUB REHABILITACJA

OPIEKA MOBILNA

INTENSYWNA OPIEKA - DORTMUND I OKOLICE

OPIEKA INTENSYWNA - MONACHIUM

OFERTY PRACY DLA PIELĘGNIAREK

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej.
Aktualnie poszukujemy człowieka do zespołu Działu Obsługi Klienta - Rynki Międzynarodowe.

Młodszy Specjalista Działu Obsługi Klienta - Rynki Międzynarodowe DE
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref. DOK-DE/11/2018

SZCZEGÓŁY OFERTY

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:
Młodszy Specjalista Działu Obsługi Klienta – Rynki Międzynarodowe FR
Nr ref. DOK-FR/11/2018

Krosno Glass Sp. z o.o.
Lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego poszukuje

PRACOWNIKÓW DO PRAC PORZĄDKOWYCH

na okres około 1 miesiąca
do segregacji wzorów wyrobów szklanych.
Oferujemy pracę na umowę zlecenie na miesiąc grudzień.
Praca w godzinach: 07:00 - 15:00

Szczegóły oferty

SEGER Cutting Tools - lider w produkcji specjalistycznych narzędzi skrawających dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, zbrojeniowego, w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Planista

miejsce pracy: Wiśniowa, k. Strzyżowa

Zakres obowiązków:

Utrzymanie ciągłości produkcji poprzez efektywne harmonogramowanie i planowanie biorąc pod uwagę dostępność materiałów, półproduktów, a także wszystkich innych ograniczeń mogących wpłynąć na stabilność pracy działu produkcji poprzez:

· zapewnienie ilościowych oraz terminowych dostaw do klientów,

· planowanie produkcji w celu zwiększenia wydajności i produktywności,

· weryfikacja oraz analiza realizacji planu produkcyjnego oraz wprowadzanie niezbędnych działań korygujących,

· nadzór nad terminową realizacją produkcji,

· analizę i planowanie potrzeb klienta w celu zapewnienia produkcji na wymaganym poziomie,

· kontrolę zapotrzebowań klienta oraz wydajności produkcji.

Czytaj więcej: 22.11.2018 r. Planista