Ideo Sp. z o.o.

Ideo to Agencja Interaktywna i Internet Software House w jednym. Możemy tak o sobie mówić, gdyż pracuje z nami już ponad 140 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni technolodzy.
To dzięki nim zrealizowaliśmy już kilkaset projektów, dla marek takich jak m.in.: Asseco, Alior Bank, AXA, Bank DnB NORD, Barilla, BPH TFI, Cyfrowy Polsat, E. Wedel, GlaxoSmithKline, GUS, ING Real Estate, LexisNexis, LG Electronics, Nestlé, PGNiG, Polpharma, Raiffeisen Bank i wiele innych.

W naszym portfolio mamy bardzo dużo interesujących projektów co gwarantuje Ci udział w ciekawych projektach dających możliwość kreatywnego realizowania ambitnych zadań i codziennej interakcji z nowymi technologiami.

Chcesz poznać więcej powodów, dla których warto z nami pracować?
Zobacz: http://www.ideo.pl/firma/praca/dlaczego-ideo

Programista PHP
Miejsce pracy: Krosno
nr ref: PRC/KR

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań oraz technologii Open Source (np.: Laravel, AngularJS, HTML5, CCS3, SCSS, Twitter Bootstrap).

Czytaj więcej: 15.06.2018 r. Programista PHP

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie zatrudni studenta/absolwenta PWSZ w Krośnie do pracy biurowej związanej z obsługą rekrutacyjną kandydatów na studia w terminie od 2 lipca do 28 września 2018 roku.

Miejsce pracy: PWSZ w Krośnie, ul. Rynek 1

Obowiązki:
•obsługa biura rekrutacyjnego w godz. 8.00 – 17.00 (czas pracy 8 godzin dziennie)
Wymagania:
•posiadanie wiedzy na temat uczelni i specyfiki funkcjonowania
•biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
•umiejętności pracy w zespole
•bardzo dobra organizacja pracy
•komunikatywność

Wynagrodzenie miesięczne ok. 2500 brutto
Niezbędne dokumenty:
•CV zawierające oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji
•list motywacyjny
tel. 13 4375518

Ogólnopolska sieć placówek edukacyjnych Leonardo School, w związku z rozwojem szkoły w Jaśle zaprasza do współpracy lektorów języka angielskiego.

Firma Unilever Polska S.A. do fabryki lodów Algida w Baninie k. Gdańska poszukuje młodych osób, które na okres wakacji wspomogą dział produkcji.

Dzięki uczestnictwu w wakacyjnym programie studenci będą mieli możliwość zobaczyć jak wygląda proces produkcji najpopularniejszych lodów w Polsce oraz spędzić wakacje nad polskim morzem.

Dla uczestników programu oprócz wynagrodzenia odbędzie się seria szkoleń rozwojowych. Dla osób, które zdecydują się pracować min. 4 tygodnie zostanie zapewnione zakwaterowanie.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Poszukujemy do zatrudnienia na umowę o pracę osobę po studiach o profilu obsługa ruchu turystycznego na stanowisko: specjalista d/s turystyki

w renomowanym biurze podróży w Krośnie.

Kandydatka lub kandydat powinien wykazać się operatywnością i chęcią dokształcania się /szkolenia specjalistyczne/ a także co najmniej średnią znajomością języka angielskiego.

Nie jest wymagana rejestracja w charakterze osoby bezrobotnej w Urzędzie Pracy. Gwarantujemy ciekawą i atrakcyjną pracę w młodym zespole pracowników.

Po tym terminie osoby, które złożą CV zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną a nabór zostanie sfinalizowany jeszcze w m-cu czerwcu br.

Wszelkie informacje związane z zatrudnieniem i charakterem pracy można uzyskać pod numerem telefonu : 692 445 144.