EBA Sp. z o.o. – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż obiektów reklamowych w metalu. W związku z zakupem kolejnej maszyny poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko:

Operator CNC
Miejsce pracy: Krosno

Zadania na stanowisku:
- obsługa maszyn CNC - gięcie elementów z blachy na zaginarkach numerycznych,

Czytaj więcej: 29.09.2016r. Operator CNC

Ideo Force jest submarką Agencji Interaktywnej Ideo Sp. z o.o. działającą na rynku od blisko 15 lat.

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie już w czasie studiów, uczyć się nowych rzeczy i rozwijać swoje umiejętności, Ideo Force jest miejscem
idealnym dla Ciebie! Nasza firma nieustannie się rozwija i poszukuje nowych ludzi do zespołu.

Aktualnie masz szansę dołączyć do naszego zespołu w Krośnie jako: Asystent\ka w dziale e-marketingu

Zachęcamy studentów kierunków humanistycznych do aplikowania do naszego zespołu w Krośnie.

Praca dla studentów studiów niestacjonarnych (poniedziałek – piątek).

Nie wymagamy doświadczenia. Możesz je zdobyć u nas!

SZCZEGÓŁY OFERTY

I-BS.pl Sp. z o.o.  jest producentem oprogramowania dedykowanego dla sektora finansowego i przedsiębiorstw oraz integratorem systemów informatycznych. Dostarcza technologie i usługi oparte na rozwiązaniach Open Source klasy Enterprise. Specjalizuje się w realizacji złożonych technologicznie i organizacyjnie projektów informatycznych z wykorzystaniem innowacyjnych systemów i rozwiązań. Portfolio I-BS.pl razem z oferowanym sprzętem umożliwia budowę kompletnych i funkcjonalnych rozwiązań nawet dla najbardziej wymagających klientów. Spółka oferuje także poza  rozwiązaniami integratorskim, systemy gwarantowanego zasilania włącznie z systemami zielonej energii.

Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:  Programista Java/JEE

Data nadsyłania CV / nabór ciągły /

Zadania: Praca przy tworzeniu aplikacji internetowych

Miejsce pracy:  Rzeszów/ Stalowa Wola

Czytaj więcej: 24.09.2016r. Programista Java/JEE

I-BS.pl Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dedykowanego dla sektora finansowego i przedsiębiorstw oraz integratorem systemów informatycznych. Dostarcza technologie i usługi oparte na rozwiązaniach Open Source klasy Enterprise. Specjalizuje się w realizacji złożonych technologicznie i organizacyjnie projektów informatycznych z wykorzystaniem innowacyjnych systemów i rozwiązań. Portfolio I-BS.pl razem z oferowanym sprzętem umożliwia budowę kompletnych i funkcjonalnych rozwiązań nawet dla najbardziej wymagających klientów. Spółka oferuje także poza rozwiązaniami integratorskim, systemy gwarantowanego zasilania włącznie z systemami zielonej energii.

Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska:
Programista iOS/Objective C:

Miejsce pracy: Rzeszów lub Stalowa Wola

Czytaj więcej: 24.09.2016R. Programista iOS/Objective C

Merkury Market to firma handlowa, działająca w branży materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Posiadamy placówki handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech. Aktualnie prowadzimy rekrutację na
stanowisko: KUPIEC
(lokalizacja zatrudnienia Krosno/Podkarpaie)

Informacje szczegółowe