Ideo Sp. z o.o.

Ideo to Agencja Interaktywna i Internet Software House w jednym. Możemy tak o sobie mówić, gdyż pracuje z nami już prawie 200 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni technolodzy.
To dzięki nim zrealizowaliśmy już ponad tysiąc projektów. Pracowaliśmy m.in. dla takich marek jak: Asseco, Alior Bank, AXA, Bank DNB, Barilla, BPH TFI, E. Wedel, GlaxoSmithKline, GUS, ING Real Estate, LexisNexis, LG Electronics, Nestlé, PGNiG, Polpharma, Raiffeisen, STOCK, Śnieżka i wielu innych.

W naszym portfolio mamy bardzo dużo interesujących projektów co gwarantuje Ci udział w ciekawych projektach dających możliwość kreatywnego realizowania ambitnych zadań i codziennej interakcji z nowymi technologiami.

Chcesz poznać więcej powodów, dla których warto z nami pracować?
Zobacz: http://www.ideo.pl/firma/praca/dlaczego-ideo

Programista C# (ASP.NET)

Miejsce pracy: Rzeszów, Krosno
Region: podkarpackie

Czytaj więcej: 7.02.0218 r. Programista C# (ASP.NET)

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Bena Cor" mieszcząca się w miejscowości Korzenna, 13 km od miasta Grybów i 8 km od miasta Bobowa zatrudni pielęgniarkę na umowę o pracę na czas nieokreślony. Jest możliwość także odbycia stażu zaraz po szkole.

Poszukujemy do zatrudnienia na umowę o pracę osobę po studiach o profilu obsługa ruchu turystycznego na stanowisko specjalisty d/s turystyki w renomowanym biurze podróży w Krośnie. Kandydatka lub kandydat powinien wykazać się operatywnością i chęcią dokształcania się /szkolenia/ a także co najmniej średnią znajomością języka angielskiego. Gwarantujemy ciekawą i atrakcyjną pracę w młodym zespole pracowników.

Po tym terminie osoby, które złożą CV zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną a nabór zostanie sfinalizowany jeszcze w m-cu lutym br.

Wszelkie informacje związane z zatrudnieniem i charakterem pracy pod numerem telefonu : 692 445 144 .

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Nowy Styl poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

ASYSTENT DS. ZAKUPÓW PROJEKTOWYCH

Miejsce pracy: Jasło

Szczegóły oferty

Pracuj na studiach i zdobywaj doświadczenie zawodowe!

Szukamy osób, które:
• są energiczne, cechuje je pozytywne myślenie i zapał do pracy
• są spostrzegawcze
• chcą dorobić do kieszonkowego lub zdobyć dodatkowe doświadczenie
• są dyspozycyjne min. 4 godziny w ciągu dnia

Godziny pracy między 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku –
sam zadecydujesz ile dni i ile godzin chcesz pracować, dopasujemy się to Twoich możliwości.

Obowiązki:
• wsparcie działu technicznego (m.in. wgrywanie oprogramowania, proste naprawy elektroniczne)
• wsparcie działu logistycznego (m.in. pakowanie urządzeń do wysyłki, segregowanie paczek)
• inne prace wspomagające działy firmy

Wymagane: ukończone 18 lat i aktualny status ucznia lub studenta.

Chętnym osobom oferujemy wynagrodzenie za przepracowane godziny na podstawie umowy zlecenie.
Stawka za godzinę: 12 zł/netto