Oferta pracy: liczenie towaru – inwentaryzacja za pomocą skanera

miejsce pracy: Korczyna k. Biecza (dla grup 5-8 osobowych pracodawca zapewnia transport z Krosna w obie strony)
praca w dniu: 03.12.2017 od godz. 19.45 i 20.45 (około 8-10 godzin)
stawka wynagrodzenia: 14 zł brutto/h - dla osób uczących się
wymagania: ukończony 18 rok życia, dyspozycyjność w dniu 03.12.2017 (niedziela)

miejsce pracy: Tarnów (pracodawca zapewnia transport z Krosna)
praca w dniu: 03.12.2017 od godz. 19.45 (około 8-10 godzin)
stawka wynagrodzenia: 13 zł brutto/h - dla osób uczących się

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt z Młodzieżowym Biurem Pracy tel. 13 43 211 27

Poszukujemy: Specjalista ds. obsługi klienta

GDZIE?
Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie).
Zapewniamy dojazd z Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa.

OCZEKIWANIA:
•komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
•doświadczenie w obsłudze klienta,
•bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
•odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
•znajomość podstawowych technik sprzedaży i obsługi klienta,
•umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
•samodzielność i duża motywacja do pracy, systematyczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Czytaj więcej: 30.11.2017 r. Specjalista ds. obsługi klienta (j. niemiecki)

IDEO Sp. z o.o.

Ideo to Agencja Interaktywna i Internet Software House w jednym. Możemy tak o sobie mówić, gdyż pracuje z nami już ponad 140 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni technolodzy.

To dzięki nim zrealizowaliśmy już kilkaset projektów, dla marek takich jak m.in.: Asseco, Alior Bank, AXA, Bank DnB NORD, Barilla, BPH TFI, Cyfrowy Polsat, E. Wedel, GlaxoSmithKline, GUS, ING Real Estate, LexisNexis, LG Electronics, Nestlé, PGNiG, Polpharma, Raiffeisen Bank, Śnieżka.

W naszym portfolio mamy bardzo dużo interesujących projektów co gwarantuje Ci udział w ciekawych projektach dających możliwość kreatywnego realizowania ambitnych zadań i codziennej interakcji z nowymi technologiami.

Chcesz poznać więcej powodów, dla których warto z nami pracować?

Zobacz: http://www.ideo.pl/firma/praca/dlaczego-ideo

Administrator systemów IT

Miejsce pracy: Rzeszów lub Krosno

Region: podkarpackie

Wymagania:

· bardzo dobra znajomość systemów Linux,

· administrowanie aplikacjami opartymi o Nginx, PHP, MySQL, PostgreSQL, etc.

· umiejętność prawidłowego diagnozowania problemów,

· umiejętność pisania skryptów w konsoli,

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Czytaj więcej: 29.11.2017 r. Administrator systemów IT

Ideo to Agencja Interaktywna i Internet Software House w jednym. Możemy tak o sobie mówić, gdyż pracuje z nami już prawie 200 osób, które pasjonują się tym co robią – są specjalistami w swoich dziedzinach. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni technolodzy.
To dzięki nim zrealizowaliśmy już ponad tysiąc projektów. Pracowaliśmy m.in. dla takich marek jak: Asseco, Alior Bank, AXA, Bank DNB, Barilla, BPH TFI, E. Wedel, GlaxoSmithKline, GUS, ING Real Estate, LexisNexis, LG Electronics, Nestlé, PGNiG, Polpharma, Raiffeisen, STOCK, Śnieżka i wielu innych.

Programista C# (ASP.NET)

Miejsce pracy: Rzeszów i Krosno

Pracujemy z wykorzystaniem rozwiązań:
• .NET 4 . / .NET Core,
• ASP.NET MVC,
• JavaScript (AngularJS, ReactJS),
• HTML5 / CSS3,
• Bootstrap / Foundation,
• Mikroserwisy,
• Continuous Delivery,
• Azure / AWS,
• DevOps,
• Scrum / Kanban

Czytaj więcej: 29.11.2017 r. Programista C# (ASP.NET)

Q-BAL Technologie Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie oferuje rozwiązania w zakresie integracji telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu, systemów antywłamaniowych, systemów przeciwpożarowych oraz systemu inteligentnego budynku wraz z projektowaniem i wykonywaniem kompleksowej infrastruktury niskoprądowej oraz programowaniem urządzeń i tworzeniem programów do ich obsługi. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Instalator
Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:
• prace instalacyjne systemów niskoprądowych (montaż i konfiguracja urządzeń)
• udział w pracach projektowych i kosztorysowaniu
• współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów

Wymagania:
• wykształcenie w specjalności: elektryka, energetyka, automatyka i robotyka lub informatyka i pokrewne
• zainteresowanie nowymi technologiami
• cechy osobowości: komunikatywność, wytrwałość w dążeniu do celu, sumienność, chęć rozwoju
• gotowość do podróży służbowych (na miejsce montażu systemów u klienta)

Czytaj więcej: 28.11.2017 r. Instalator