Tradecorp, firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług telemarketingowych, w związku z dynamicznym rozwojem współpracy ze swoimi partnerami poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Telefoniczny Doradca Klienta

Jeżeli:

- jesteś osobą konsekwentną

- lubisz rozmawiać

- chcesz się rozwijać

- podstawowa obsługa komputera nie jest Ci obca

Zapraszamy do współpracy!

Zdecydowanym osobom zapewnimy:

- atrakcyjne wynagrodzenie do 12 zł za godzinę

- dodatkowy system premiowy

- udział w ciekawych konkursach z nagrodami

- elastyczne godziny pracy

- stabilność i pewność zatrudnienia

- profesjonalne szkolenie wstępne

- dodatkowe szkolenia rozwojowe

NCC Polska w związku z rozbudową Zespołu prowadzi rekrutację na stanowisko
DORADCA KLIENTA
Obowiązki:
- telefoniczna sprzedaż usług internetowych,
- aktywne poszukiwanie nowych klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.
Oczekiwania:
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
- nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
- wykształcenie informatyczne (mile widziane).
Oferujemy:
- stawka od 11 brutto/h + premia w zależności od wyników sprzedażowych,
- umowa zlecenie, umowa o pracę w zależności od posiadanego doświadczenia,
- pracę pon -piątek w godzinach od 8.00 – 16.00 i/lub 9.00 – 17.00

KONTAKT:

W związku z dynamicznym rozwojem Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zatrudni osoby na stanowisko Asystenta w Dziale Inwestycji.

Miejsce pracy: Krosno
Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wolnych miejsc: 3

Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) - preferowane budownictwo / administracja
Prawo jazdy kategorii B
Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
Umiejętność tworzenia i redagowania pism urzędowych
Rozwinięte zdolności komunikacyjne
Umiejętność pracy pod presją czasu
Samodzielność w działaniu
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Umowę o pracę
Atrakcyjny system wynagrodzeń
Możliwość rozwoju i awansu
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Instytut Badań Ewaluacyjnych Rynkowych i Społecznych IBERiS,
działający w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
NIP 524-249-51-43,
REGON 015690013,
Oddział Rzeszów - Al. Rejtana 16 C, 35-959 Rzeszów

poszukuje do pracy ankieterów.

Instytut Badań Ewaluacyjnych Rynkowych i Społecznych poszukuje osób do pracy dorywczej w charakterze ankietera.

Badania realizowane będą na terenie wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.