Opis stanowiska:
• Asystowanie i uczestniczenie przy projektach rekrutacyjnych dla klientów z branży IT, Management Consulting
• Aktywne poszukiwanie kandydatów i analiza profili pod kątem prowadzonych projektów
• Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
• Koordynowanie projektów w bliskiej współpracy z Menadżerem Projektu
• Poszerzanie wiedzy na temat branży klienta, jego organizacji oraz szukanych pozycji.
• Poszerzanie wiedzy na temat rynku i konkurencji klienta.
• Uaktualnianie bazy danych oraz raportowanie zgodnie w wewnętrznymi procedurami firmy.
Kwalifikacje
• Mile widziana osoba dyspozycyjna w trakcie studiów (4 lub 5 rok ) lub absolwent/ka, staż odbywany jest w wymiarze 40 h tygodniowo
• Chęć rozwoju w kierunku consulting/rekrutacja
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowego języka europejskiego

Czytaj więcej: 16.10.2014r. Praca dla osób z bardzo dobrą znajonością języka angielskiego

„ROYAL-STAR” poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy od organizacji obsługowej statków powietrznych.

Czytaj więcej: 09.10.2014r. Pracownik biurowy od organizacji obsługowej statków powietrznych

EBA Sp. z o.o.  – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż obiektów reklamowych w metalu. W związku z dalszym rozwojem do nowo powstających stanowisk pracy poszykuje kandydatów dwóch kandydatów na stanowisko:

Technolog Konstruktor

Miejsce pracy: Krosno

  • Opracowanie dokumentacji technologiczno konstrukcyjnej pod względem merytorycznym, kompletności informacji, wyrobów własnych i wyrobów powierzonych,
  • Wycena zapytań i wyrobów w. zapytań kontrahentów
  • Wyrywkowa kontrola procesu wytwarzania pod względem jakościowym i technologicznym zgodnie z wewnętrznymi standardami,
  • Przygotowanie dokumentacji prototypów w celu przygotowania do produkcji,
  • Wdrożenie i uruchomienie produkcji wyrobów,
  • Współpraca z Działem Narzędziowni w zakresie wzorów produkcyjnych, prototypów i oprzyrządowania,
  • Kontrola obiegu i analizy zgodności rysunku technicznego na produkcji,
  • Współpraca z Pionem Produkcji, Działem Zapewnienia Jakości, Działem Realizacji Sprzedaży,
    • Optymalizacja procesów technologicznych, technologii wytwarzania pod kątem zmniejszenia pracochłonności i materiałochłonności.
  • wykształcenie techniczne (mile widziane mechaniczne, budowa maszyn)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Technolog - Konstruktor
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość procesu produkcyjnego i wytwarzania
  • znajomość materiałów stosowanych do produkcji elementów stalowych
  • znajomość norm i wiedza z zakresu konstrukcji
  • dobra znajomość obsługi oprogramowania w 3 D w programie: AutoCAD, SOLID, Solid Edge, SolidWorks
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, wskazany techniczny, na poziomie swobodnej komunikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, precyzja
  • umiejętność rozwiązywania zadań niestandardowych
  • komunikatywność, kreatywność.
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • stałe wynagrodzenie plus system motywacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy

    Czytaj więcej: 29.09.2014 r. Technolog Konstruktor

eVend - Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję automatów vendingowych . W związku z dalszym rozwojem poszykuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor Mechatronik

Region: podkarpackie

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizacja przyjętych zleceń w obszarze projektowania konstrukcji dla produktów własnych
  • Obsługa zleceń pod kątem obiegu dokumentacji technologicznej oraz gospodarki materiałowej
  • Nadzór nad procesem wprowadzenia zmian w dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej
  • Organizacja kooperacji zewnętrznej
  • Nadzór nad procesem wytworzenia oraz montażu wyrobów własnych
  • Przygotowywanie rysunków i plików niezbędnych w procesie produkcji, projektowanie, pomoc w opracowywanie instrukcji użytkownika
  • Optymalizacja kosztów przy wytwarzaniu danych produktów
  • Opracowywanie technologii wytwarzania oraz montowania elementów w wyrób finalny
  • Badania wytrzymałościowe oraz walidacja produktu
  • Współpraca z klientami oraz innymi osobami dedykowanymi nad rozwojem produktów
  • Optymalne zarządzanie swoim czasem i oddelegowanym do projektu zasobów ludzkich
  • Efektywne zarządzanie projektami – wdrożeniami w oparciu do standardy pracy Project Manager
  • Zarzadzanie obszarem stosowania nowych rozwiązań technologicznych, konstrukcyjnych
  • Działania innowacyjne i doświadczalne

    Czytaj więcej: 29.09.2014r. Konstruktor Mechatronik