Merkury Market

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

rozpoczyna rekrutację na stanowisko:

KOSZTORYSANT

(miejsce pracy Krosno)

Opis stanowiska pracy:

przygotowywanie kosztorysów i ofert

analiza dokumentacji ofertowej

syntetyczne ujęcie kosztów

Oczekiwania wobec kandydatów:

wykształcenie min średnie

doświadczenie w kosztorysowaniu (branża budowlana, sanitarna lub elektryczna)

umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

bardzo dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanie na wyniki,

zdolności analicze, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:

zatrudnienie w prężnie rozwijącej się firmie

stałą pracę przy realizacji ciekawych inwestycji

możliwośc rozwoju

Stanowisko: Mechanik lotniczy, kandydat na mechanika lotniczego

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej średnie techniczne

- umiejętności czytania schematów oraz interpretacji dokumentacji technicznej

-mile widziana licencja mechanika kat. A2 lub kat. B1.2

- dyspozycyjność

- samodzielność

- chęć podnoszenia własnych kwalifikacji

Oferujemy:

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę

- pracę w dynamicznie rozwijającej się gałęzi rynku

NCC Polska to dynamiczna Firma, która poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Klienta

Obowiązki:
- telefoniczna sprzedaż usług internetowych
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
- nastawienie na realizację celów sprzedażowych, determinację i zaangażowanie,
- dobrą znajomość usług internetowych i rynku e-commerce.

Oferujemy:
- stawka godzinowa od 11 brutto/h + premia w zależności od wyników sprzedażowych,
- umowa zlecenie, umowa o pracę w zależności od posiadanego doświadczenia,
- pracę od pon.-piątku w godzinach od 8.00-16.00 i/lub 9.00-17.00(do ustalenia)

Młodzieżowe Biuro Pracy w Krośnie poszukuje studentów/studentek chętnych do podjęcia pracy
w okresie wakacji w 2015 roku.

PRACOWNIK LOTNISKA – HOLANDIA

Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2015

Czytaj więcej: 25.11.2014R. PRACA WAKACYJNA DLA STUDENTÓW - PRACOWNIK LOTNISKA

Pielęgniarz/pielęgniarka

(domy opieki dla seniorów, szpitale,kliniki)

Miejsce pracy: różne miasta na terenie całych Niemiec

Informacje szczegółowe