EBA Sp. z o.o. – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż obiektów reklamowych w metalu. W związku z uruchomieniem kolejnej zmiany poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko:

Operator CNC
Miejsce pracy: Krosno

Zadania na stanowisku:
-obsługa zaginarki i krawędziarki - gięcie elementów z blachy na zaginarkach numerycznych

Czytaj więcej: 14.02.2017r. Operator CNC

NZOZ BONA-MED w Krakowie zatrudni pielęgniarzy/pielęgniarki.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BONA-MED Sp. z o. o. Kraków 31-202
to Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, w którym wykwalifikowany personel zapewnia całodobową, profesjonalną opiekę osobom starszym,
przewlekle i obłożnie chorym, które ze względu na swój stan zdrowia wymagają kompleksowej opieki.

Szukamy wykwalifikowanych, rzetelnych, pracowitych osób, które mają predyspozycje do pracy z chorymi, starszymi ludźmi, którzy
szczególnie potrzebują troski i wsparcia.

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniskowej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i krajów byłego Związku Radzieckiego. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Mechanik Serwisu
Specjalista ds. Sprzedaży
Asystentka Specjalisty ds. Sprzedaży

Firma EL-NAFT Sp. z o.o. - wykonawca robót elektrycznych oraz dostawca aparatury rozdzielczej niskich napięć, poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier budowy (Inżynier elektryk)

Szczegóły oferty

PWSZ w Krośnie poszukuje osoby na stanowisko:

Redaktor profilu społecznościowego na Facebook

Jeśli szukasz kreatywnej pracy i posiadasz:

-       bardzo dobrą znajomość mediów społecznościowych i social media,

-       umiejętności z zakresu informatyki,

-       umiejętności graficzne i fotograficzne,

-       doświadczenie w tworzeniu profilów społecznościowych,

-       umiejętność pisania krótkich tekstów redakcyjnych,

zgłoś się do nas, a my powierzymy Ci prowadzenie uczelnianego Facebooka.

Czytaj więcej: 26.01.2017r. Reraktor profilu społecznościowego na Facebook