image001.png

ATERIMA MED zajmuje się opieką nad osobami starszymi w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne i legalne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki (do 1300 euro). Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Pracuj w wakacje jako Opiekun osób starszych w Niemczech

Czytaj więcej: 11.06.2015r. Praca jako opiekun osób starszych w Niemczech

Stanowisko:

Pracownik sortowania ziemniaków

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za sortowanie ziemniaków na linii – odrzucanie uszkodzonych lud gnijących. Praca odbywa się na hali.

Miejsce zatrudnienia – kraj: Holandia

Czytaj więcej: 10.06.2015R. Pracownik sortowania ziemniaków

Stanowisko:

Pracownik pakowania jaj do skrzynek

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za pakowanie opakowań z jajkami (6 lub 10 szt.) do większych plastikowych skrzynek przy linii pakującej.

Czytaj więcej: 10.06.2015r. Pracownik pakowania jaj do skrzynek

Stanowisko: magazynier

Rodzaj umowy: umowa – zlecenie

Termin pracy: lipiec, sierpień, wrzesień

Wynagrodzenie: 8 zł/ netto/ za przepracowaną godzinę

Miejsce pracy: Szczepańcowa

Wymagania: status studenta, dobry stan zdrowia, chęć do pracy również w godzinach nocnych

Termin oferty: 09.06.2015 – 11.06.2015

Osoby chętne zapraszamy do biura, adres poniżej:

Młodzieżowe Biuro PracyCentrum Edukacji i Pracy Młodzieży
tel/fax 13 432 11 27
ul. Lewakowskiego 7
38-400 Krosno
NIP: 8131294791
REGON: 001036974
www.podkarpacka.ohp.pl

EBA Sp. z o.o.  – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż obiektów reklamowych w metalu. W związku z dalszym rozwojem poszykuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor/Technolog

Miejsce pracy: Krosno

Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • Opracowanie dokumentacji technologiczno konstrukcyjnej pod względem merytorycznym, kompletności informacji
  • Praca polega na konstruowaniu w środowisku SolidWorks maszyn i urządzeń na potrzeby automatyczno – bezosobowej sprzedaży produktów
  • Poprawa rozwiązań w obszarze konstrukcji w poszczególnych modelach
  • Wycena zapytań i wyrobów w. zapytań kontrahentów
  • Wyrywkowa kontrola procesu wytwarzania pod względem jakościowym i technologicznym zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Przygotowanie dokumentacji prototypów w celu przygotowania do produkcji
  • Wdrożenie i uruchomienie produkcji wyrobów

    Czytaj więcej: 9.06.2015r. Konstruktor/Technolog