Pracownik Montażu - dodatkowa praca dla studentów

Zadania:
• montowanie detali zgodnie z instrukcjami
• nanoszenie oznakowania, naklejek, profili zabezpieczających
• pakowanie wyrobów gotowych
• odkładanie ręczne produktów na wózki transportowe
• wizualna ocena jakości montowanych podzespołów

Wymagania:
• zdolności manualne
• umiejętność dostrzegania detali
• dyspozycyjność minimum 20h tygodniowo

Mile widziane:
• podstawowa znajomość dokumentacji technicznej

Czytaj więcej: 31.03.2017r. Pracownik Montażu - dodatkowa praca dla studentów

Szukamy zaangażowanych programistów, których pasją jest programowanie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji. Szukamy ludzi, którzy chcą się uczyć i posiadają predyspozycje do szybkiego przyswajania nowych technologii.

Miejsce pracy: Dobrzechów k. Strzyżowa.

Region: woj. podkarpackie

Dojazd do miejsca pracy z Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa lub refundację kosztów dojazdu.

Czytaj więcej: 27.03.2017r. Programista PHP

Programista PHP – Magento

Szukamy zaangażowanych programistów ze znajomością systemu Magento, których pasją jest programowanie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji. Szukamy ludzi, którzy chcą się uczyć i posiadają predyspozycje do szybkiego przyswajania nowych technologii.

Czytaj więcej: 27.03.2017r. Programista PHP – Magento

Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.

Pilot autokarów liniowych