Zapraszamy do zapoznania z ofertą pracy w Merkury Market.
Merkury Market to firma handlowa, działająca w branży materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Posiadamy placówki handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KUPIEC
(lokalizacja zatrudnienia Krosno/Podkarpacie)

Firma COMP-SERWIS - dostawca usług telekomunikacyjnych poszukuje osób na stanowisko: Projektant CAD

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniskowej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i krajów byłego Związku Radzieckiego. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Zatrudnimy osobę odpowiedzialną za realizację zamówień w firmie zajmującej się drukiem na płótnie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowanie plików do druku

- obsługa ploterów drukujących

- obsługa sklepu internetowego i portali aukcyjnych

- tworzenie listów przewozowych i dokumentów sprzedaży

- mailowa i telefoniczna obsługa klientów

- zamawianie materiałów

- monitorowanie realizacji zamówień przez dział produkcji

- obsługa reklamacji

WYMAGANIA:

- Biegła obsługa komputera

- Dobra znajomość ADOBE PS, LIGHTROOM

- Podstawowa znajomość HTML, PHP

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Zaangażowanie

Umowa o pracę, podstawa + PREMIA.

Tarkett Polska Sp. z o. o. Oddział w Jaśle należy do międzynarodowej grupy zajmującej się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wykładzin oraz paneli podłogowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, stale zaangażowaną w proces zmierzający do maksymalnej satysfakcji Klienta.
Obecnie do naszego Oddziału w Jaśle produkującego panele i wykładziny z tworzyw sztucznych poszukujemy zmotywowanej osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. PRODUKTU
Miejsce pracy: Jasło