Firma MC2 sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko Programista PH

Zakres obowiązków:
Aktywny rozwój oprogramowania
Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
Praca przy aplikacjach opartych o framework Zend2

Czytaj więcej: 26.10.2017 r. Programista PH

Firma MC2 sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko Programista Javascript

Tworzenie i rozwój aplikacji w ramach platformy NodeJS
Tworzenie i rozwój aplikacji frontendowych
Tworzenie użytkowych mikroskryptów wykonanych w NodeJS
Zarządzanie task runnerami do typowych zadań (minifikacja kodu, automatyczna edycja w czasie sklejania)

Czytaj więcej: 26.10.2017 r. Programista Javascript

Firma MC2 sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko Programista Java/Scala

Utrzymywanie i rozwój istniejących aplikacji
Tworzenie nowych mikroserwisów, serwisów API oraz samodzielnych aplikacji analitycznych
Praca przy rozproszonym środowisku Hadoop oraz terabajtami danych z wykorzystaniem technologii stack Hadoop

Wymagania:
Dobra znajomość Java lub Scala
Zmotywowana chęć rozwoju w kierunku języka Scala
Znajomość konstrukcji intefejsów API
Znajomość Gitlab CI

Czytaj więcej: 26.10.2017 r. Programista Java/Scala

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym Empik poszukuje wsparcia. Zaczynamy rekrutację na stanowisko Doradcy Klienta na okres świąteczny. Potrzebujemy osób, które pomogą wybrać naszym Klientom wymarzone prezenty z inspirującej gamy produktów – książki, filmy, muzyka, gry i wiele innych.

Szukamy osób, które są optymistycznie nastawione do świata, angażują się w to co robią i chętnie pomogą w poszukiwaniu wymarzonych prezentów innym.

W zamian oferujemy: zatrudnienie na okres świąteczny, pracę pośród ludzi z pasją, elastyczny czas pracy i możliwość wzięcia udziału w firmowych konkursach.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą pracy na stanowisko:

Inżynier ds. Doradztwa Technicznego i Sprzedaży

Szczegóły oferty