Praca sezonowa dla studentów

Młodzieżowe Biuro Pracy w Krośnie zaprasza poszukujących pracy do skorzystania z ofert pracy:

stanowisko: sprzedawca truskawek

miejsce pracy: Krosno

wymagania: status studenta
praca na umowę - zlecenie

stanowisko: pracownik magazynu - rozładunek warzyw
wymagania: status ucznia lub studenta

stanowisko: sortowacz opakowań
praca na umowę-zlecenie
wymagania: status studenta,  chęci do pracy

stanowisko: inwentaryzator (liczenie towaru za pomocą skanera)
wymagania: ukończony 18 rok życia, chęci do pracystanowisko: sprzedawca (salonik prasowy)
wymagania: status studenta, praca w weekendy o bliższe informacje należy pytać w biurze:

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP Krosno,

ul. Lewakowskiego 7, tel. 13 43 211 27

FPHU Ekotech Sp.J. poszukuje kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR-TECHNOLOG
Miejsce pracy: Biecz

Wymagania:
-Znajomość rysunku technicznego,
-znajomość podstaw konstrukcji maszyn
-znajomość autocad
-znajomość solidworks
-znajomość pakietu office

Obowiązki:
- Projektowanie maszyn - modelowanie w środowisku solid works (głownie to maszyny ze stali nierdzewnej przeznaczone do pracy na oczyszczalniach ścieków komunalnych i przemysłowych)
- Udział w procesie produkcyjnym projektowanej maszyny (rysunki wykonawcze)
- Sporządzanie rysunków do projektów budowlanych (autocad)

Zapewniamy:
- zatrudnienie w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
- zdobycie dużego doświadczenia poprzez pracę w wykwalifikowanym zespole,

W razie pytań proszę o kontakt tel. 601 155 596

PS4U – dla swojego klienta w związku z dalszym rozwojem poszykuje kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie 3000 netto

Zakres obowiązków:

·   Projektowanie modeli 3D z elementów metalowych na podstawie konceptu przygotowanego przez Dział Kreatywny

·   Tworzenie dokumentacji technicznej

·    Nadzór nad procesem produkcji i terminowością wykonania

·    Kontrola jakości i zgodności z dokumentacją techniczną

·    Współpraca z wykonawcami

·    Raportowanie

Czytaj więcej: 21.05.2018 r. KONSTRUKTOR

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

PROGRAMISTA

Czytaj więcej: 9.05.2018 r. PROGRAMISTA