Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Koordynator Działu Controllingu

Zadania:
-zapewnienie efektywne i przejrzystego zarządzania informacją
-sporządzanie bieżących zestawień, analiz i raportów
-zarządzanie podległym działem controllingu i jego zespołem

Od kandydatów oczekujemy:
-wykształcenia wyższego,
-wysokich umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i negocjacyjnych,
-inicjatywy, samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji.
- dokładności, terminowości, umiejętności analizy danych finansowych i wnioskowania na tej podstawie.

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia,
-możliwość rozwoju i awansu w strukturach.

Czytaj więcej: 13.12.2018 r. Koordynator Działu Controllingu

Firma Merkury Market powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 57 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Działu Marketingu
Miejsce pracy: Krosno

Oferujemy:
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
•Możliwość udziału w projektach rozwojowych spółki
•Pracę pełną wyzwań
•Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
•Możliwość wdrażania nowych pomysłów w dziale i udziału w różnego rodzaju projektach

Czytaj więcej: 13.13.2018 r. Kierownik Działu Marketingu

Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 15 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem.
Grecos zatrudnia ponad 100 pracowników w poznańskiej centrali oraz ponad 200 na stanowiskach sezonowych na wakacyjnych destynacjach. O bezpieczeństwo klientów na urlopie dba serwis rezydencko-animacyjny Kalimera Grecos!. To ludzie, którzy zapewniają idealne warunki do przeżycia wakacji pełnych radosnego luzu, daleko od szarej codzienności.
Dzięki zgranemu i pełnemu pasji zespołowi pracującemu dla Grecosa z roku na rok przybywa w Polsce grekomaniaków!

Ruszyliśmy z rekrutacją na sezon letni 2019 na stanowiska:

- Animator czasu wolnego

- Animator instruktor pływania

- Rezydent biura podróży

- Pilot wycieczek

Na każdym z ogłoszeń, jest napisane w jaki sposób należy rekrutować, a jest to bardzo proste, wystarczy wejść na https://rekrutacja.grecos.pl/ , wybrać stanowisko którym kandydat jest zainteresowany i kliknąć „złóż aplikację”.

Nasza firma oferuje aktywny wypoczynek w różnych formach: spływów kajakowych, rajdów pieszych i rowerowych, warsztatów fitness, wyjazdów w ciekawe miejsca itp.
Zależy nam na przygotowywaniu niebanalnych ofert, które zachęcą do odpoczynku w naszym regionie.

Stanowisko: Obsługa Klienta

Miejsce pracy: Frysztak

Szczegóły oferty

Zapraszamy studentów do skorzystania z naszych ofert pracy, w tym min: Praca dla PIELĘGNIARZY I PIELĘGNIAREK oraz OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH w szpitalach i domach  opieki w UK.

Oferujemy kandydatom bezpłatną pomoc w znalezieniu zaufanego pracodawcy, przygotowaniu  wymaganych dokumentów i organizacji wyjazdu do UK.
Kontrakty podpisywane są bezpośrednio z pracodawcami brytyjskimi.
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl).

Więcej informacji  i aktualne oferty na stronie www.prowork.pl