GAMRAT Spółka Akcyjna jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. Osiemdziesięcioletnia działalność nauczyła nas, że nie wystarczy być – należy przede wszystkim daleko patrzeć i wysoko mierzyć.

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży eksportowej ze znajomością języka angielskiego
Miejsce pracy: Jasło

Zakres obowiązków:

•Przygotowywanie umów z klientami zagranicznymi i kompletowanie dokumentów
•Prowadzenie spraw i dokumentacji związanych z bieżącą działalnością Działu Eksportu
•Obsługa klientów eksportowych w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
•Prowadzenie i nadzór nad dokumentami Systemu Zarządzania Jakością
•Przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentami wychodzącymi i przychodzącymi z zewnątrz do Działu Eksportu
•Przygotowywanie na potrzeby innych działów odpowiednich dokumentów niezbędnych dla funkcjonowania Spółki
•Poszukiwanie nowych klientów

Wymagane kwalifikacje:

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
•Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
•Wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomiczne, filologiczne, techniczne, handlowe)
•Znajomość obsługi Pakietu MS Office
•Bardzo dobra organizacja pracy
•Zdolność analitycznego myślenia
•Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji" /zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2014 r. poz. 1182, 1662/.