Wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi , urządzeń oraz części lotniczych poszukuje na stanowisko:
Operator obrabiarek CNC
Miejsce pracy: siedziba oddziału firmy Czeluśnica k/Jasła
Region: podkarpackie
Opis stanowiska:
•obsługa maszyn CNC do obróbki metali
•przygotowanie, ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji,
•wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną,
•kontrola jakości produkowanych detali

Wymagania:
•Wymagane systemy sterowania (minimum jedno z nich): Sinumerik, Heidenhain, Fanuc.
•Obsługa maszyn: tokarko-frezarki cnc, frezarka cnc 3-osie
•Znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
•Znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
•Po stażu zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się firmie produkcyjnej,
•Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy,
•Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

z dopiskiem w temacie - Operator CNC.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".