Poszukujemy: Specjalista ds. obsługi klienta

GDZIE?
Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie).
Zapewniamy dojazd z Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa.

OCZEKIWANIA:
•komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
•doświadczenie w obsłudze klienta,
•bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
•odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
•znajomość podstawowych technik sprzedaży i obsługi klienta,
•umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
•samodzielność i duża motywacja do pracy, systematyczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•obsługa klientów (rynek niemiecki) zainteresowanych ofertą firmy,
•rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,
•negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją,
•kontrola stanu należności,
•przygotowywanie ofert i zamówień oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:
•pracę w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole,
•motywacyjny system premiowy,
•możliwości zwiększania własnych kwalifikacji.

OFERUJEMY:
•umowę o pracę,
•wynagrodzenie netto: 2000 – 3000 zł w zależności od kompetencji,
•8-godzinny/5-dniowy tydzień pracy,
•dojazd do miejsca pracy z: Krosna, Jasła i Brzozowa i Rzeszowa,
•komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy,
•wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

KONTAKT:
Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).
ODWIEDŹ NAS NA:
• FB: https://www.facebook.com/modernforms.eu/
• Linkedin: https://www.linkedin.com/company/modern-forms