Q-BAL Technologie Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie oferuje rozwiązania w zakresie integracji telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu, systemów antywłamaniowych, systemów przeciwpożarowych oraz systemu inteligentnego budynku wraz z projektowaniem i wykonywaniem kompleksowej infrastruktury niskoprądowej oraz programowaniem urządzeń i tworzeniem programów do ich obsługi. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Instalator
Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:
• prace instalacyjne systemów niskoprądowych (montaż i konfiguracja urządzeń)
• udział w pracach projektowych i kosztorysowaniu
• współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów

Wymagania:
• wykształcenie w specjalności: elektryka, energetyka, automatyka i robotyka lub informatyka i pokrewne
• zainteresowanie nowymi technologiami
• cechy osobowości: komunikatywność, wytrwałość w dążeniu do celu, sumienność, chęć rozwoju
• gotowość do podróży służbowych (na miejsce montażu systemów u klienta)

Mile widziane:
• uprawnienia SEP
• znajomość oprogramowania CAD
• doświadczenie zawodowe
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie
• Możliwość ciągłego rozwoju dzięki uczestnictwu w różnorodnych projektach
• Udział w szkoleniach branżowych
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Sposób aplikacji:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-mail:

Prosimy uwzględnić w dokumentach rekrutacyjnych klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)."