Asystent Projektanta branży drogowej
Miejsce pracy: Brzozów
Region: podkarpackie

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Pro-Inwest Łukasz Wyżykowski, Humniska 846A, 36-206 Humniska świadczące od 2012 roku usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych poszukuje 2 osób do pracy na stanowisku asystent projektanta branży drogowej.

Wymagania:
- Ukończone wyższe studia techniczne - budownictwo (lub semestr dyplomowy),
- Biegła znajomość oprogramowania Autodesk – AutoCAD
- Biegła znajomość oprogramowania Microsoft Office,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość Civil 3d, ZUZIA
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
- Wymagane prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
- Wykonywanie dokumentacji technicznych w branży drogowej pod nadzorem projektanta,
- Udział w koordynacji wielobranżowych projektów,
- Opinie, uzgodnienia, konsultacje społeczne.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- Udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:
- CV,

Wymagane dokumenty prosimy przesłać na adres:
tel. kom. 608-289-927