PS4U – dla swojego klienta w związku z dalszym rozwojem poszykuje kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Rzeszów
Wynagrodzenie 3000 netto

Zakres obowiązków:
• Projektowanie modeli 3D z elementów metalowych na podstawie konceptu przygotowanego przez Dział Kreatywny
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Nadzór nad procesem produkcji i terminowością wykonania
• Kontrola jakości i zgodności z dokumentacją techniczną
• Współpraca z wykonawcami
• Raportowanie

Nasze oczekiwania:
• Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
• Masz doświadczenie min. 1 rok na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży metalowej
• Umiejętność projektowania w programach 3D-CAD (mile widziane Solid Works)
• Bardzo dobrze radzisz sobie z rysunkiem technicznym
• Znajomość procesów produkcyjnych
• Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w tym słownictwa branżowego)
• Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem pracy i jesteś zorganizowany
• Znajomość branży POS będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia
• Dużą samodzielność oraz odpowiedzialności w realizacji zadań
• Dużą różnorodność zadań
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PS4U moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883)