Firma MC2 sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko Programista PH

Zakres obowiązków:
Aktywny rozwój oprogramowania
Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
Praca przy aplikacjach opartych o framework Zend2

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP
Znajomość frameworka Zend2
umiejętność kodowania HTML, CSS, JavaScript
Umiejętność korzystania z narzędzi do Continous Integration ( jenkins / gitlab )
Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
Umiejętność pisania testów jednostkowych
Wiedza z zakresu technologi XML, XSD, XSLT
Umiejętność poruszania się w środowisku Linux
Umiejętność posługiwania się technikami: Ajax, jQuery, JSON
Znajomość wzorców oraz programowania współbieżnego
Znajomość technologi ansible
Znajomość baz noSQL
Oferujemy:
Pracę w młodym i ambitnym zespole
Pracę w zespole realizującym core systemów realizujący emisję reklam internetowych oraz systemów jej pochodnych
Możliwe dodatkowe benefity
Możliwa praca zdalna
Bezcenną współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin
Warunki zatrudnienia: studenci 4, 5 roku oraz absolwenci
Wynagrodzenie: 3000zł - 6000zł
Miejsce pracy: Rzeszów (możliwa praca zdalna)

CV prosimy przesłać na adres e-mail