Firma MC2 sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko Programista Java/Scala

Zakres obowiązków:
Utrzymywanie i rozwój istniejących aplikacji
Tworzenie nowych mikroserwisów, serwisów API oraz samodzielnych aplikacji analitycznych
Praca przy rozproszonym środowisku Hadoop oraz terabajtami danych z wykorzystaniem technologii stack Hadoop

Wymagania:
Dobra znajomość Java lub Scala
Zmotywowana chęć rozwoju w kierunku języka Scala
Znajomość konstrukcji intefejsów API
Znajomość Gitlab CI

Mile widziane:
Znajomość API do Hive, HDFS, Spark, HBase, Kafka
Doświadczenie z rozwiązaniami alternatywnymi do Akka Framework

Oferujemy:
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Możliwość poznania nowych rozwiązań z zakresu Big Data
Poszerzenie wiedzy nt. problematyki związanej z utrzymaniem projektów typu Big Data

Warunki zatrudnienia: studenci 4, 5 roku oraz absolwenci
Wynagrodzenie: 3000zł - 6000zł
Miejsce pracy: Rzeszów (możliwa praca zdalna)

CV prosimy przesłać na adres e-mail

tel. 667706101