Zatrudnimy osobę odpowiedzialną za realizację zamówień w firmie zajmującej się drukiem na płótnie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowanie plików do druku

- obsługa ploterów drukujących

- obsługa sklepu internetowego i portali aukcyjnych

- tworzenie listów przewozowych i dokumentów sprzedaży

- mailowa i telefoniczna obsługa klientów

- zamawianie materiałów

- monitorowanie realizacji zamówień przez dział produkcji

- obsługa reklamacji

WYMAGANIA:

- Biegła obsługa komputera

- Dobra znajomość ADOBE PS, LIGHTROOM

- Podstawowa znajomość HTML, PHP

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Zaangażowanie