Programista PHP – Magento

Szukamy zaangażowanych programistów ze znajomością systemu Magento, których pasją jest programowanie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji. Szukamy ludzi, którzy chcą się uczyć i posiadają predyspozycje do szybkiego przyswajania nowych technologii.

Miejsce pracy: Dobrzechów k. Strzyżowa.
Region: woj. podkarpackie
Dojazd do miejsca pracy z Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa lub refundację kosztów dojazdu.

Opis stanowiska

• Tworzenie oprogramowania w technologii PHP i WordPress.
• Tworzenie, rozwijanie i wsparcie projektów e-commerce Magento dla polskich i globalnych marek.
• Aktywny udział w spotkaniach projektowych.
• Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu.
• Weryfikacja, ewaluacja i implementacja potrzebnych zmian.

Wymagania
• Znajomość technologii PHP i Magento.
• Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery, javascript).
• Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL).
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów Klientów.
• Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych członków zespołu.
• Chęć przekazywania wiedzy mniej doświadczonym członkom zespołu.
• Zaangażowanie i pomysłowość.

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy z WordPress.
• Doświadczenie w tworzeniu modułów dla Magento i WordPressa.
• Znajomość GIT pracy przez VPN.
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub B2B.
• Wynagrodzenie 3000 - 6000 zł w zależności od kompetencji.
• 8-godzinny czas pracy, 5 dni w tygodniu.
• Dojazd do miejsca pracy z Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa lub refundację kosztów dojazdu.
• Motywacyjny system premiowy.
• Możliwość zwiększania własnych kwalifikacji.
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole.

Wyślij swoje CV
Osoba kontaktowa: Piotr Zając
Telefon kontaktowy: +48 17 276 02 27; +48 504 467 887
Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która obsługuje międzynarodowych klientów oraz największe marki krajowe w zakresie skutecznych działań e-marketingowych.

Network to interdyscyplinarny zespół PM, programistów, webdeveloperów, content marketingowców, grafików w którym wdrożenia e-commercowe oparte są na innowacyjnej metodzie „wdrożenia otwartego" i są częścią nowej na rynku usługi i-Ekosystemu.