EBA Sp. z o.o. – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż elementów metalowych (czarna stal). Aktualnie w związku z rozbudową Pionu Rozwoju poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kosztorysant
miejsce pracy: Krosno

Obowiązki:

• przygotowywanie kosztorysów w oparciu o dokumentację techniczną lub odręcznego szkicu,
• sporządzanie kalkulacji kosztów robocizny i materiałów,
• współpraca z Działem Zarządzania Projektami.

Wymagania:

• wykształcenie techniczne
• znajomość zagadnień konstrukcji w stali czarnej ,
• umiejętność sporządzania i weryfikowania kosztorysów,
• umiejętność samodzielnego przygotowywania obmiaru
• praktyczna znajomość programów: MS Office, AutoCad,
• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w dobrze zorganizowanej firmie o wysokich
• standardach i zdefiniowanych procedurach,
• pracę na odpowiedzialnym i rozwojowym stanowisku,
• możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów.