EBA Sp. z o.o. – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż obiektów reklamowych w metalu. W związku z dalszym rozwojem poszykuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor/Technolog
Miejsce pracy: Krosno
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:
• Opracowanie dokumentacji technologiczno konstrukcyjnej pod względem merytorycznym, kompletności informacji
• Praca polega na konstruowaniu w środowisku SolidWorks maszyn i urządzeń na potrzeby automatyczno – bezosobowej sprzedaży produktów
• Poprawa rozwiązań w obszarze konstrukcji w poszczególnych modelach
• Wycena zapytań i wyrobów w. zapytań kontrahentów
• Wyrywkowa kontrola procesu wytwarzania pod względem jakościowym i technologicznym zgodnie z wewnętrznymi standardami
• Przygotowanie dokumentacji prototypów w celu przygotowania do produkcji
• Wdrożenie i uruchomienie produkcji wyrobów

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń w środowisku 3D
• Znajomość programu SolidWorks lub innego 3D
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Kreatywność
• Realizacja wyznaczonych celów
• Samodzielność
• Ambicja
• Zainteresowanie w dziedzinie automatyki sprzedaży
Oferujemy:
• Dowolna forma zatrudnienia
• Pracę w zespole doświadczonych projektantów i inżynierów
• Wyzwania w tworzeniu nowego wizerunku produktu
• Przyjazną atmosferę

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EBA sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883)