EBA Sp. z o.o. – Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę i montaż obiektów reklamowych w metalu. W związku z zakupem kolejnej maszyny poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR ZAGINARKI KRAWĘDZIARKI
Miejsce pracy: Krosno

Zadania na stanowisku:
-obsługa maszyn CNC - gięcie elementów z blachy na zaginarkach numerycznych

Wymagania:
-wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne,
-znajomość rysunku technicznego,
-zdolności manualne,
-umiejętność obsługi maszyn CNC,
-chęci do pracy oraz nauki,
-umiejętność pracy w zespole,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym – możliwe wprowadzenie pracy w ruchu ciągłym
Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności,
-miłą atmosferę pracy,
-możliwość rozwoju.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EBA sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883)"