Firma EURODISPLAY od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania w branży Point-of-Sales wiodącym, międzynarodowym markom. Wspomagamy naszych Klientów w zakresie projektowania i produkcji ekspozytorów reklamowych oraz konceptów Shop-in-Shop. Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć na stronie: www.eurodisplaygroup.com

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Rzeszów

Szczegóły oferty

 

 

 

 

Firma Eba Sp. z.o.o zajmująca się produkcją projektową części metalowych dla branży POS, należy do jednych z najszybszych rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy:

Elektryk/Elektromechanik

Firma Eba Sp. z.o.o zajmująca się produkcją projektową części metalowych dla branży POS, należy do jednych z najszybszych rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy:

Koordynator Działu Malowania Proszkowego

 

 

 

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskieto główny podmiot odpowiedzialny za gospodarkę wodną w Polsce. Tworzy je 330 nadzorów wodnych, 50 zarządów zlewni, 11 regionalnych zarządów gospodarki wodnej oraz Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej. Wody Polskie to jednak przede wszystkim 5 500 ludzi,którzy wykonują pracę z pasją. Jesteśmy nowo powołaną organizacją, w której ze względu na wielkość organizacji i różnorodność zadań, każdy może znaleźć swoje miejsce. Wykonujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany.

Ciesz się pracą, która  ma znaczenie. Dołącz do nas!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Wydziału Koordynacji Ochrony Przed Powodzią i Suszą

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Hanasiewicza 17 B

 

 

 

Firma BETA active Elisabeth Sobiech jest pośrednikiem pracy branży medycznej na terenie Niemiec.
Działamy prężnie od ponad 8 lat. Mamy duże doświadczenie i powód do dumy, gdyż udało się nam uznać dyplom ponad 500 pielęgniarkom a znaleźć pracę jeszcze większej liczbie zainteresowanych. Stawiamy na jakość, a nie na ilość! Podkreślamy,  nasza usługa dla pracownika jest nieodpłatna.

Pielęgniarkom i pielęgniarzom, którzy zechcą podjąć pracę  na terenie Niemiec gwarantujemy podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,  na niemieckich warunkach i  z pełnym pakietem socjalnym.
Przeprowadzamy proces nostryfikacji dyplomu. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresują panie pielęgniarki i panów pielęgniarzy.

 

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

6

1 

 4

8

 

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

14

 2

 

money-logo

 

MONSTER WORLDMARK