Projekt  „Nawigator Zdobywców Przyszłości” realizowany jest przez WSP J. Korczaka w Warszawie. Obecnie poszukujemy Wolontariuszy do pracy z dziećmi z domu dziecka w Skopaniu, Wolicy k/Jasła.  Na każdą miejscowość potrzebujemy 20 osób. Obowiązkiem wolontariusza będzie pomoc podopiecznemu w odrabianiu lekcji, motywowanie, wspieranie, wspólne wyznaczanie celów na przyszłość. Wolontariusz stanie się mentorem dziecka. Praca wolontariusza będzie odbywała się raz dwa razy w tygodniu ok. 1-2h

 

Celem projektu Nawigator Zdobywców Przyszłości jest  wzrost kompetencji, wiedzy, umiejętności wychowawców  i specjalistów domów dziecka oraz wolontariuszy, współpracujących z wybranym domem dziecka na terenie województwa podkarpackiego.

 

Jeżeli jesteś:

-dyspozycyjny  ok. 2h tygodniowo

-kreatywny i nastawiony na sukces,

-zmotywowany do działania,

-lubisz i chcesz nieść pomoc innym,

-chętnie podejmujesz nowe wyzwania,

-łatwo nawiązujesz kontakt z dziećmi

-lubisz zarażać innym swoimi zainteresowaniami i pasjami

Poszukujemy dziewcząt i chłopców w wieku 18-64 lata. Wolontariat będzie świadczony w wybranym domu dziecka (Wolica Skopanie i Sanok), a obowiązkiem wolontariusza będzie pomoc podopiecznemu w odrabianiu lekcji. Dzięki regularnym spotkaniom z podopiecznym wolontariusz stanie się jego mentorem. Będzie mu  organizował czas, w taki sposób aby poczuł się wyjątkowo. Będzie wspierał i motywował wybrane dziecko, rozmawiał o jego problemach . Wspólnie z podopiecznym będzie realizował wyznaczone cele.

Co zyskasz?:

-weźmiesz udział w warsztatach przygotowujących do roli  Life Tutora,

-otrzymasz materiały dydaktyczne i wyżywienie na czas trwania warsztatów,

-rozwój osobisty: udoskonalisz swoje umiejętności i zdobędziesz nowe doświadczenie,

-pomożesz potrzebującym dzieciom podnieść ich samoocenę i poczucie własnej wartości,

-poznasz nowych ciekawych ludzi

Jeżeli chcesz do nas dołączyć wystarczy, że wejdziesz na stronę http://nawigatorprzyszlosci.pl/start/rejestracja-wolontariusza/view/form wypełnisz formularz zgłoszeniowy a my odezwiemy się do Ciebie. Gorąco zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefoniczny 730 340 442.

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

6

1 

 4

8

 

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

14

 2

 

money-logo

 

MONSTER WORLDMARK