Bezpłatne zajęcia z zakresu przedsiębiorczości

W piątek 4 listopada w Krośnie odbędzie się bezpłatna porada grupowa „Przedsiębiorczy na rynku pracy" realizowana w ramach działań Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Zapraszamy do zapisów pod numerem 13 43 649 17 i aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP prowadzi kolejne bezpłatne warsztaty z zakresu przedsiębiorczości. Zajęcia tym razem odbędą się w Krośnie przy ul. Lewakowskiego 27 i będą miały charakter porady grupowej dla osób dorosłych – bezrobotnych i poszukujących pracy, studentów i absolwentów szkół, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z ekonomicznymi podstawami przedsiębiorczości.

Warsztaty „Przedsiębiorczy na rynku pracy" zostaną przeprowadzone przez eksperta zewnętrznego o szerokiej wiedzy i doświadczeniu w zakresie zakładania działalności gospodarczej, w pracy z osobami potrzebującymi wsparcia w realizacji planów zmierzających do rozpoczęcia działalności, trenera i szkoleniowca m.in. z dziedziny przygotowywania biznesplanów, marketingu, analizy rynku, aplikowania o środki pomocowe.

Porada potrwa 4 godziny, a jej uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładu, pracować w grupach, indywidualnie brać udział w ćwiczeniach praktycznych i dyskusji. Otrzymają również pakiet materiałów szkoleniowych. Będzie także możliwość skorzystania z pomocy w diagnozowaniu swoich zainteresowań i predyspozycji zawodowych oraz kompetencji za pomocą testów.

Zajęcia odbędą się w piątek 4 listopada. Zainteresowanych udziałem uprzejmie prosimy o kontakt do dnia 3 listopada pod nr tel. 13 43 649 17, osobiście w siedzibie Centrum przy Lewakowskiego w Krośnie lub pod adresem
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

6

1 

 4

8

 

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

14

 2

 

money-logo

 

MONSTER WORLDMARK