Kilka słów o FIXIT / poznajmy się / Poznaj nas:
Jesteśmy międzynarodową firmą serwisową świadczącą usługi outsorcingowe związane z produktami IT i elektroniką użytkową.Działamy na terenie środkowej Europy. Nasz zasięg to Polska, Czechy, Słowacja, Węgry i Niemcy. Jesteśmy pasjonatami nowych rozwiązań i odkrywania nowych możliwości. Wspólnie pracujemy, aby realizować stawiane przed nami cele.
Budujemy atmosferę pracy opartą na profesjonalizmie, szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

Jakie kompetencje są ważne w naszej firmie?
• Dobra organizacja pracy.Nasi pracownicy wykonują wiele różnych zadań, dlatego kluczowa jest umiejętność płynnego przechodzenia od jednej czynności do kolejnej i odpowiedniego rozplanowania zadań w ciągu dnia.
• Umiejętność pracy zespołowej. Wspólnie możemy więcej, dlatego umiejętność współpracy jest dla nas bardzo ważna. Cenimy ludzi otwartych na innych, pełnych entuzjazmu, z optymistycznym nastawieniem i chęcią dzielenia się wiedzą.
• Chęć uczenia się i rozwoju. Kreatywność, innowacyjność, pomysłowość, motywacja do ciągłego pogłębiania wiedzy i samodoskonalenia się - to cechy, które są dla nas ważne.

Więcej na nasz temat możesz znaleźć  http://www.fixit.pl/


 

Na czym polega Program Ambasador?
Wierzymy, że każdy ma w sobie potencjał, pasje, marzenia które może rozwijać – otwierając się na różnorodność jaką daje nam życie. Program Ambasadorski daje przestrzeń do odnajdywania
i wykorzystywania swojego potencjału. Tworzymy przedsięwzięcie pomocne w rozwoju osobowości młodych ludzi oraz sprzyjające nabywaniu nowych umiejętności.
Głównym kierunkiem naszych działań jest współpraca ze środowiskiem akademickim poprzez działania podejmowane przez Ambasadora.
Ambasador otrzymuje od nas merytoryczną pomoc oraz zaplecze, dzięki któremu może tworzyć własne inicjatywy. Dajemy bezpieczną przestrzeń do eksperymentowania, tworzenia pozytywnej zmiany we własnym otoczeniu, kreowania swojego wizerunku i nabywania nowych kompetencji.
Zadaniem Ambasadora jest wspieranie i promowanie naszych przedsięwzięć na uczelni oraz udział w budowaniu marki naszej firmy.
Ambasador jest pomostem między firmą a środowiskiem akademickim, można określać go jako nasz suport.


Ambasador czyli kto? Kilka słów o byciu ambasadorem .
Na czym polega jego misja/zadania/ Misja Ambasadora
Ambasador:
- wspiera i zajmuje się promocją naszych projektów/ przedsięwzięć na uczelni
-buduje wizerunek pracodawcy na uczelni,
- tworzy własne inicjatywy,
- pomaga nam w organizacji stoiska na targach pracy
- jest naszym Supermenem/ posłannikiem/ pomostem ... między nami a środowiskiem uczelnianym
- jest uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia i otaczających go ludzi.

Dla Ambasadora nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko wyzwania.

Ambasador poznaje firmę, wyznawane przez nią wartości oraz cechy jakie cenimy u współpracowników i utożsamia się z firmą.

Jak zostać Ambasadorem? Rekrutacja do programu krok po kroku.

Jeśli poniższe zdania mówią o Tobie
• Jesteś Osobą energiczną i pozytywnie zakręconą
• Facebook nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic
• Jesteś dobrym organizatorem
• Nakręcasz się do działania i lubisz wyzwania
• Sypiesz pomysłami jak z rękawa
• Działasz aktywnie w życiu uczelni

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji Ambasadora?

I Etap Zgłoszenia
Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 21 października 2016r. z dopiskiem: Ambasador FIXIT 2016

II Etap Rozmowa rekrutacyjna
Zadzwoniliśmy do Ciebie i zaprosiliśmy na rozmowę rekrutacyjną? Porozmawiajmy u nas w firmie
i poznajmy się lepiej.

III Etap Zapoznanie Ambasadora z firmą
Ambasador w firmie – zaznajamiamy Cię z wartościami firmy, oprowadzamy po projektach, pokazujemy zachodzące u nas w firmie procesy. Wspólnie tworzymy kontrakt wzajemnych oczekiwań i nakreślamy warunki współpracy.

Chcemy współpracować z osobami:

Komunikatywnymi, które są dobrymi organizatorami
Realizacja zadań i obowiązków Ambasadora wymaga kontaktu z ludźmi, przekonywania, negocjowania warunków współpracy czy realizacji projektów. Organizowania wydarzeń i warsztatów. Poszukiwania nowych kandydatów na programy talentowe, czy warsztaty. Szukamy tych, którzy są w stanie podołać wyzwaniu.
Twórczymi, otwartymi na ludzi i nowe wyzwania
Do wykonywania pracy Ambasadora niezbędne jest kreatywne myślenie i podejścia do sprawy „out of the box". Zadania stawiane przed uczestnikami programu są często trudne do zrealizowania dlatego poszukiwanie niestandardowych rozwiązań jest niezbędne. Szukamy ludzi z pasją, którzy nie podążają ślepo za tłumem.
Aktywnymi zarówno na polu uczelnianym jak i w życiu prywatnym
Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się jutro. Trzeba być przygotowanym na wszystko i reagować na bieżąco. Ważne jest też, żeby stale poszukiwać nowych okazji i możliwości do wykonywania swoich obowiązków coraz lepiej i rozwoju swoich umiejętności!


Zgłaszać można się:

Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 21 października 2016r. z dopiskiem: Ambasador FIXIT 2016

Jeśli jesteś osobą jakiej szukamy, będziemy dzwonić! na pewno odezwiemy się z informacją zwrotną

Dlaczego warto zostać ambasadorem?

Stworzyliśmy Program Ambasadorski, gdyż wierzymy w potencjał młodych ludzi. Pomagamy w rozwoju osobistym i zawodowym. Dajemy możliwości. Z nami możesz zmieniać swoje otoczenie. Wystarczy, że zgłosisz swoją kandydaturę.
3 powody dla których warto zostać ambasadorem
Kreowanie swojego wizerunku → nabędziesz nowe kontakty i będziesz mieć możliwość realizacji swoich autorskich pomysłów
Nowe Umiejętności → rozwiniesz umiejętności komunikacji międzyludzkiej i specjalistycznych kompetencji, które procentują w przyszłości
Zarządzanie projektami → będziesz mieć możliwość sprawdzenia się podczas organizacji swoich autorskich pomysłów, nauki analitycznego myślenia, wykorzystania umiejętności negocjacyjnych i organizacyjnych, podejmowania decyzji, patrzenia z szerszej perspektywy

Szlif kompetencji
Niezależnie od tego, jaką wykonujemy pracę, musimy współpracować z innymi ludźmi, komunikować się z nimi, wypracowywać wspólne stanowisko. Tak naprawdę kompetencje miękkie są najbardziej uniwersalne i wszędzie je wykorzystamy. Jest to taki obszar umiejętności, nad którym, wbrew pozorom, można pracować.
Dzięki działaniu w Programie Ambasadorskim nabędziesz kluczowe kompetencje. A co to są te kluczowe kompetencje? Są to umiejętności organizacyjne, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, motywacyjne, kreatywnego myślenia... Uważasz, że już posiadasz takie kompetencje? Działając
w Programie Ambasadorskim możesz je rozwijać.

Dodatkowo jesteśmy zmuszeni do ciągłej pracy nad swoją motywacją, rozwijaniem umiejętności twardych (czyli związanych z zawodem jaki wykonujemy). W zależności od stopnia przystosowania i nabywania wszelkich umiejętności i kwalifikacji możemy być bardziej lub mniej atrakcyjni na rynku pracy. Jak wiadomo, najłatwiej nabywa się wiedzę w praktyce. Mając określone zadania, jakie ma do wykonania Ambasador jednocześnie zdobywa się doświadczenie, poznaje się metody pracy/ działań. Zauważysz swoje mocne strony i obszary do rozwoju, będziesz wiedzieć co tak naprawdę chcesz robić w życiu, a jakie zadania nie sprawiają Ci przyjemności.

 

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

6

1 

 4

8

 

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

14

 2

 

money-logo

 

MONSTER WORLDMARK