Osiągnij sukces w poszukiwaniu pracy
Już długo poszukujesz pracy i nie możesz znaleźć dla siebie nic ciekawego? Może robisz coś nie tak?
Skorzystaj z porad eksperta monsterpolska.pl.
Wyznacz sobie realne oczekiwania
Kluczem do sukcesu jest wyznaczenie sobie realistycznych oczekiwań dotyczących nowej pracy. Poszukaj ofert, które pozwolą Ci rozwinąć Twoje umiejętności. Może nie dostaniesz jeszcze pracy managera, ale nowa posada może dać Ci szansę przybliżyć się do tego stanowiska w przyszłości.
Przejrzyj swoje CV
Być może Twoje CV nie jest zbyt atrakcyjne i nie zwraca uwagi przyszłego pracodawcy w odpowiedni sposób. Może nadszedł czas by nad nim porządnie popracować? Poproś kogoś o sprawdzenie i ocenę Twojego dokumentu. Bądź otwarty na sugestie i uwagi. Skorzystaj z naszej sekcji Poradnika Kariery i przeczytaj nasz poradnik kariery – zachęcają eksperci portalu monsterpolska.pl.
Poświęć więcej czasu na poszukiwanie


Szukanie pracy jest jak praca na pełen etat. Stwórz swoją strategię poszukiwania pracy. Jeśli na wysyłanie CV poświęcasz tylko kilka godzin w tygodniu, pomyśl czy nie warto jednak poświęcić temu zadaniu więcej czasu. Im więcej czasu poświęcisz, tym lepszy efekt możesz osiągnąć.
Przemyśl swoją sytuację zawodową
Jeśli masz pracę, a szukasz tylko lepszego miejsca, przemyśl swoją sytuację zawodową jeszcze raz. Kiedy już rozejrzysz się i sprawdzisz obecną sytuację na rynku pracy, może okazać się, że Twoja obecna praca wcale nie jest taka zła.
Zrób sobie przerwę
Może to brzmi banalnie, ale czasami to, czego tak naprawdę potrzebujesz to ucieczka od stresu towarzyszącego poszukiwaniu pracy. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zrób sobie tygodniową przerwę. Odpocznij trochę i oczyść umysł, a będziesz zaskoczony jak wiele może się zmienić – podkreślają eksperci portalu monsterpolska.pl
Czasami potrzebne są jedynie niewielkie zmiany. Bądź otwarty na sugestie i popracuj nad strategią poszukiwania pracy, a zanim się zorientujesz, to Ty będziesz udzielał rad osobom chcącym zmienić pracę.

 

podkarpackie

 15

 

3

 

12 

5

neuvoo-1 


interviewme
7

6

1 

 4

8

 

a0001


lider-rzeszowskiego-sld-szefem-wup-w-rzeszowie


ohp logo big

 

10

  

14

 2

 

money-logo

 

MONSTER WORLDMARK